Peter napisal/-a:Najbolje bo, da se o tem pozanimaš pri tistem, ki je predstavitev naredil.
No pa smo tam
Marsikatero društvo si želi predstavitve na netu pa nimajo tistega, ki bi jo naredil. V kompletni ponudbi gostovanja naših PGD na strežniku gasilci.org bi ta ponudba (razume se, za ustrezno ceno) predstavljala piko na I
Tudi to vprašanje se rešuje, samo malo bo treba potrpeti. Če pa je kdo, ki bi bil za majhen denar pripravljen izdelovati strani za društva, naj se pa javi Milanu.
Nekatere formalnosti trajajo dalj časa, kot smo mislili. Upam, da bo banka naslednji teden že uredila zadeve in bomo lahko začeli z delom. Bojte nič se ne, strežnik bo in Milan se je odločil, da bo v mesecu maju za vse, ki se boste prijavili, gostovanje brezplačno.
Z moje strani ti lahko povem, da strežnik je in ravno danes je dosegel 50 dni brez prekinitve delovanja. Za ostalo pa je najbolje, da se obrneš na Milana.
Strežnik deluje. Strani GZOR že noramlno delujejo na tem strežniku in moram reči, da je zadvea super in veliko boljša kot pri našem BIVŠEM ponudniku. Strani si lahko ogledaš na http://www.gzveza-radovljica.si.
Dogovori se z Milanom.
Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.