Gostovanje spletnih strani društev

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Ali bi s spletnimi stranmi vašega društva gostovali na Gasilci.org?

Da
120
59%
Ne
15
7%
Mogoče
30
15%
Samo, če bi bila ponudba zelo ugodna
39
19%
 
Skupaj glasov: 204

Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Peter napisal/-a:Najbolje bo, da se o tem pozanimaš pri tistem, ki je predstavitev naredil.
No pa smo tam :lol:

Marsikatero društvo si želi predstavitve na netu pa nimajo tistega, ki bi jo naredil. V kompletni ponudbi gostovanja naših PGD na strežniku gasilci.org bi ta ponudba (razume se, za ustrezno ceno) predstavljala piko na I :wink:

lp DC :smoke:
Uporabniški avatar
man 14.284
Prispevkov: 1001
Pridružen: 8. Januar 2003, 23:25
Kraj: Zgornja Bistrica

Odgovor Napisal/-a man 14.284 »

lp

Sn malo brskal po netu in našel nekaj konkurenčnega-vsaj mislim! Če je izdelava problem je mogoče to kr dobra opcija-presodite sami!!

http://www.spletna-stran.cjb.net/
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Tudi to vprašanje se rešuje, samo malo bo treba potrpeti. Če pa je kdo, ki bi bil za majhen denar pripravljen izdelovati strani za društva, naj se pa javi Milanu.
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Nekatere formalnosti trajajo dalj časa, kot smo mislili. Upam, da bo banka naslednji teden že uredila zadeve in bomo lahko začeli z delom. Bojte nič se ne, strežnik bo in Milan se je odločil, da bo v mesecu maju za vse, ki se boste prijavili, gostovanje brezplačno.
Uporabniški avatar
Atron
Prispevkov: 449
Pridružen: 27. Oktober 2003, 11:05
Kraj: Šempeter Pri Gorici
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Atron »

Tle maste izdelovalca strani,Peter nekaj se bova morala pomeniti preko ZS ti bom pisal še danes
Kot mi je nekoč zelo moder gasilec reku.....Atron...daj času čas :twisted:

V službi ljudstva

Aleš Lazar...GSM: 041 604 851 LP
Reimond
Prispevkov: 49
Pridružen: 12. April 2004, 11:07

EPP

Odgovor Napisal/-a Reimond »

TO POŠILJAM, DA VIDIM KAJ STRAN ZMORE. :execute:
Priponke
Samo preverjam.doc
(19 KiB) Prenešeno 339 krat
Uporabniški avatar
Atron
Prispevkov: 449
Pridružen: 27. Oktober 2003, 11:05
Kraj: Šempeter Pri Gorici
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Atron »

A je to blio res potrebno :?: :? :?:
Kot mi je nekoč zelo moder gasilec reku.....Atron...daj času čas :twisted:

V službi ljudstva

Aleš Lazar...GSM: 041 604 851 LP
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

:lol: kako se enim ljubi. Strežnika še ni, še vedno čakamo banko :roll: .

Sicer imaš pa na našem spletišču še kakšno večjo datoteko za preizkus povezave.
Daly
Prispevkov: 4
Pridružen: 15. April 2004, 23:48
Kraj: prejnuta

gasilci na netu

Odgovor Napisal/-a Daly »

malo sem bil odsoten,pa me zanima, kaj se dogaja glede tistih paketov!
A je že kaj prijavljenih in do kdaj je čas?!
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Prijavil se ni še nihče, vendar Milan pravi, da strežnik bo v vsakem primeru. Čas za prijavo bo tudi po tem, ko strežnik bo.
Daly
Prispevkov: 4
Pridružen: 15. April 2004, 23:48
Kraj: prejnuta

Odgovor Napisal/-a Daly »

a slabo kaže stem strežnikom ka ni nobenih informacij več :roll:
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Z moje strani ti lahko povem, da strežnik je in ravno danes je dosegel 50 dni brez prekinitve delovanja. Za ostalo pa je najbolje, da se obrneš na Milana.
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Strežnik deluje. Strani GZOR že noramlno delujejo na tem strežniku in moram reči, da je zadvea super in veliko boljša kot pri našem BIVŠEM ponudniku. Strani si lahko ogledaš na http://www.gzveza-radovljica.si.

Dogovori se z Milanom.

Metod G. :D
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Ja gostovanje je že možno. Treba se mi je javiti na ZS ali po telefonu in se dogovorimo.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
man 14.284
Prispevkov: 1001
Pridružen: 8. Januar 2003, 23:25
Kraj: Zgornja Bistrica

Odgovor Napisal/-a man 14.284 »

lp

Od danes gostuje na strežniku gasilci.org tudi nova spletna stran PGD Zgornja Bistrica!

Vse vabim k ogledu...pohvale,pripombe,mnenja,ideje... pa po ZS ali v knjigo gostov na spletni strani!!

http://www.pgd-zgornjabistrica.si/
Odgovori