Predstavitev gasilcev v medijih
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- Janez Tratnik
- moderator

- Prispevkov: 2740
- Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
- Kraj: Dobračeva - Žiri
- Kontakt:
Gledal, pa ni bilo nič posebnega. Bilo je v GBL in so se malo spuščali po drogu in ene dvakrat pokazali ljubljansko dvojko (Rosenbauer GVC16/25)pes napisal/-a:Ne vem če v sobot ali v nedeljo sem zasledil predstavitev poklica gasilec v oddaji ŠKL na Pop Tv. Predstavitev je bila izvedena v Gasilski brigadi Ljubljana ( če sem prav prebral z majice intervjujane osebe). Videl sem samo še konec. A je kdo slučajno gledal?
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
- Janez Koncilija
- Naj forumovec 2006
- Prispevkov: 4608
- Pridružen: 21. Avgust 2003, 10:38
- Kraj: Topole
- Kontakt:
- Jure Čokl
- Piranja
- Prispevkov: 1723
- Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
- GE: Lukovica
- Kraj: Trnjava
- Kontakt:
No, tale slika v Dnevniku je nastala na forumovski ekskurziji. Nisem bil v gasilskem gvantu
, sem imel pa vsaj vetrovko od GZL. Tajnik moje enote je že rekel da bo mojo sliko nalepil na hladilnik pa ne bo iz njega nič več "čudežno" izginilo ...

"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
- Uroš Lenarčič
- Prispevkov: 878
- Pridružen: 28. December 2004, 20:11
- Kraj: PGD Slape-Polje
Jure intervju v dnevniku je super. Najbolj mi je všeč misel: Gasilstvo ni hobi, kot mislijo nekateri. Je način življenja. Če si pripravljen na kaj takega, potem je prav, da se odločiš za to. Če pa bi kdo rad delal tako, malo za zraven, naj raje še enkrat premisli.
Jure a se morda še spomniš kako "grdo" si me pogledal takrat v gasilskem domu, ko sem ti rekel, da je gasilstvo hobi?
Zdaj se zavedam, da temu ni tako. Je res način življenja- in vesel sem, da ga živim.
Misel je res tako "globoka" in resnična, da bi jo moral dati prebrati vsem takim kot je "indijanec" iz mojega PGD (Jure bo že vedel o kom oz. čem govorim).
LP, Uroš
Jure a se morda še spomniš kako "grdo" si me pogledal takrat v gasilskem domu, ko sem ti rekel, da je gasilstvo hobi?
Zdaj se zavedam, da temu ni tako. Je res način življenja- in vesel sem, da ga živim.
LP, Uroš
Cogito, ergo sum.


-
ljubljanski gasilček
intervju z Juretom Čoklom. hm, kdor ga ne pozna, bo mislil s kakšnim nadgasilcem ima opraviti, seveda bo do tega spoznanja prišel le iz njegovih besed. tisti, ki ga pa vsaj malo poznajo, pa vedo, da dela po principu:"puno pričaj-malo radi"
Jure, Jure tule si pa tako naložil, da bi s šleparjem komaj peljal. čudno, da te že kdo ne kliče Rambo, ampak dokler v roke ne boš znal prijeti drugega kot fotoaparata, bo tako kar v redu.
manj otresaj z jezikom pa čisto v redu poba.
Jure, Jure tule si pa tako naložil, da bi s šleparjem komaj peljal. čudno, da te že kdo ne kliče Rambo, ampak dokler v roke ne boš znal prijeti drugega kot fotoaparata, bo tako kar v redu.
manj otresaj z jezikom pa čisto v redu poba.
- Jure Čokl
- Piranja
- Prispevkov: 1723
- Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
- GE: Lukovica
- Kraj: Trnjava
- Kontakt:
Hja, nekaj je kaj delaMO, nekaj pa kaj delAM. Anonimni gost, lepo še enkrat preberi celo zadevo, malo razmisli, potem pa zberi pogum in se lepo podpiši, pa bova rekla še kakšno. Sicer pa za napisanim stojim in tega mi ni treba dokazovati prav nikomur. Še najmanj pa tebi.
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
"Narod naš dokaze hrani !" ...ne skrbi gasilček ljubljanski, Jureta že poznamoljubljanski gasilček napisal/-a:intervju z Juretom Čoklom. hm, kdor ga ne pozna...
http://www.gasilci.org/galerija/view_al ... anj&page=3
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Dragi gasilček - dal si si pa res pravi naziv gasilček ker gasilec po svojem karakterju ne moreš bit - zmeraj govorimo o tem , da smo premalo predstavljeni v javnosti - mi in naše delo . Iz tebe pa govori sama zavist - mogoče bi rad da tebe predstavijo
Eni pač nimate kaj pametnejšega za počet kot d... mešat .
Eni pač nimate kaj pametnejšega za počet kot d... mešat .
Največja tema v življenju je nevednost in žal tudi neumnost .
- Mitja Gregorič
- Naj forumovec 2003

- Prispevkov: 4959
- Pridružen: 23. September 2002, 10:37
- Kraj: Volčja Draga
- Kontakt:
-
neimenovani vir
- Jure Čokl
- Piranja
- Prispevkov: 1723
- Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
- GE: Lukovica
- Kraj: Trnjava
- Kontakt:
Moj križ je v medicinskem pogledu v redu, kar se pa tiče tistega drugega, ga pa še kar naprej tiho prenašam.
Sliko so izbrali sami. Še ena šola, ki me je nekaj stala. Če hočeš, da objavijo pravo sliko, jim daj samo pravo sliko. Enostavno, a resnično.
Za pijačo dam z veseljem, oglasi se čim prej!
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005


