Predstavitev gasilcev v medijih

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

Ne vem če v sobot ali v nedeljo sem zasledil predstavitev poklica gasilec v oddaji ŠKL na Pop Tv. Predstavitev je bila izvedena v Gasilski brigadi Ljubljana ( če sem prav prebral z majice intervjujane osebe). Videl sem samo še konec. A je kdo slučajno gledal?
Uporabniški avatar
Janez Tratnik
moderator
moderator
Prispevkov: 2740
Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
Kraj: Dobračeva - Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Tratnik »

pes napisal/-a:Ne vem če v sobot ali v nedeljo sem zasledil predstavitev poklica gasilec v oddaji ŠKL na Pop Tv. Predstavitev je bila izvedena v Gasilski brigadi Ljubljana ( če sem prav prebral z majice intervjujane osebe). Videl sem samo še konec. A je kdo slučajno gledal?
Gledal, pa ni bilo nič posebnega. Bilo je v GBL in so se malo spuščali po drogu in ene dvakrat pokazali ljubljansko dvojko (Rosenbauer GVC16/25)
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________
Slika
Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Uporabniški avatar
Janez Koncilija
Naj forumovec 2006
Prispevkov: 4608
Pridružen: 21. Avgust 2003, 10:38
Kraj: Topole
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Koncilija »

Jure, intervju v redu, ampak...kje je gasilska obleka :?: :shock: :wink:

LP

Janez 8)
Ne prehitevaj, poglej drevo, ki raste!
Uporabniški avatar
Jure Čokl
Piranja
Prispevkov: 1723
Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
GE: Lukovica
Kraj: Trnjava
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure Čokl »

No, tale slika v Dnevniku je nastala na forumovski ekskurziji. Nisem bil v gasilskem gvantu :oops: :oops: :oops: , sem imel pa vsaj vetrovko od GZL. Tajnik moje enote je že rekel da bo mojo sliko nalepil na hladilnik pa ne bo iz njega nič več "čudežno" izginilo ... :lol: :lol: :lol:
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabniški avatar
Uroš Lenarčič
Prispevkov: 878
Pridružen: 28. December 2004, 20:11
Kraj: PGD Slape-Polje

Odgovor Napisal/-a Uroš Lenarčič »

Jure intervju v dnevniku je super. Najbolj mi je všeč misel: Gasilstvo ni hobi, kot mislijo nekateri. Je način življenja. Če si pripravljen na kaj takega, potem je prav, da se odločiš za to. Če pa bi kdo rad delal tako, malo za zraven, naj raje še enkrat premisli.
Jure a se morda še spomniš kako "grdo" si me pogledal takrat v gasilskem domu, ko sem ti rekel, da je gasilstvo hobi? :lol:

Zdaj se zavedam, da temu ni tako. Je res način življenja- in vesel sem, da ga živim. :) Misel je res tako "globoka" in resnična, da bi jo moral dati prebrati vsem takim kot je "indijanec" iz mojega PGD (Jure bo že vedel o kom oz. čem govorim). :wink:

LP, Uroš
Cogito, ergo sum.

Slika
Uporabniški avatar
Jure Čokl
Piranja
Prispevkov: 1723
Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
GE: Lukovica
Kraj: Trnjava
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure Čokl »

Uroš, narod naš spomine hrani. Sicer sem pa Žigatu že naslednji dan po tvojem obisku rekel da si iz pravega testa. In jisem se zmotil. 8)
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
ljubljanski gasilček

Odgovor Napisal/-a ljubljanski gasilček »

intervju z Juretom Čoklom. hm, kdor ga ne pozna, bo mislil s kakšnim nadgasilcem ima opraviti, seveda bo do tega spoznanja prišel le iz njegovih besed. tisti, ki ga pa vsaj malo poznajo, pa vedo, da dela po principu:"puno pričaj-malo radi"
Jure, Jure tule si pa tako naložil, da bi s šleparjem komaj peljal. čudno, da te že kdo ne kliče Rambo, ampak dokler v roke ne boš znal prijeti drugega kot fotoaparata, bo tako kar v redu.
manj otresaj z jezikom pa čisto v redu poba.
Uporabniški avatar
Jure Čokl
Piranja
Prispevkov: 1723
Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
GE: Lukovica
Kraj: Trnjava
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure Čokl »

Hja, nekaj je kaj delaMO, nekaj pa kaj delAM. Anonimni gost, lepo še enkrat preberi celo zadevo, malo razmisli, potem pa zberi pogum in se lepo podpiši, pa bova rekla še kakšno. Sicer pa za napisanim stojim in tega mi ni treba dokazovati prav nikomur. Še najmanj pa tebi.
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

ljubljanski gasilček napisal/-a:intervju z Juretom Čoklom. hm, kdor ga ne pozna...
"Narod naš dokaze hrani !" ...ne skrbi gasilček ljubljanski, Jureta že poznamo :wink: 8), ti pa si malo poglej in se zamisli, od česa ima umazane rokavice...pa ja ne od fotoaparata :? :lol:

http://www.gasilci.org/galerija/view_al ... anj&page=3

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
Tona
Prispevkov: 1229
Pridružen: 25. Junij 2004, 10:02
Kraj: BREZJE-MB

Odgovor Napisal/-a Tona »

Dragi gasilček - dal si si pa res pravi naziv gasilček ker gasilec po svojem karakterju ne moreš bit - zmeraj govorimo o tem , da smo premalo predstavljeni v javnosti - mi in naše delo . Iz tebe pa govori sama zavist - mogoče bi rad da tebe predstavijo :twisted:
Eni pač nimate kaj pametnejšega za počet kot d... mešat .
Največja tema v življenju je nevednost in žal tudi neumnost .
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

V nedeljo zvečer je bil v oddaji na tv Primorka poveljnik GE Nova Gorica
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

JA Simon je dobro predstavil na TV poklic gasilca ...


:wink: :wink:
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
neimenovani vir

Odgovor Napisal/-a neimenovani vir »

Jure bi bila počasi ura za tisto pijačo, saj veš "v prestolnici".

Samo slika. . . :oops:

Lp. kako pa kaj tvoj križ??
Uporabniški avatar
Jure Čokl
Piranja
Prispevkov: 1723
Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
GE: Lukovica
Kraj: Trnjava
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure Čokl »

:lol: :lol: :lol:
Moj križ je v medicinskem pogledu v redu, kar se pa tiče tistega drugega, ga pa še kar naprej tiho prenašam.

Sliko so izbrali sami. Še ena šola, ki me je nekaj stala. Če hočeš, da objavijo pravo sliko, jim daj samo pravo sliko. Enostavno, a resnično. :twisted: :twisted: :twisted:

Za pijačo dam z veseljem, oglasi se čim prej!
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

Danes je v PN v prilogi 7.val intervju z enim od poklicnih gasilcev iz GBK :wink:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Odgovori