gasilec.com

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
matjaž

gasilec.com

Odgovor Napisal/-a matjaž »

Ali ima kordakdo info kaj se dogaja s stranjo http://www.gasilec.com

Hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
Matej B.
Prispevkov: 1138
Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
GE: Ptuj / Tržec
Kraj: Ptuj - Tržec
Kontakt:

gasilec.com je OUT

Odgovor Napisal/-a Matej B. »

Zdravo!

Ja kot izgleda je stran klavrno propadla. Podjetje, ki se je s tem ukvarjalo verjetno ni imeloprofita, zato je prekinila internet objavljanje. Škoda je še toliko večja ker je imela registrirane uporabnike (GZ-je, PGD-je,..), sedaj pa so tudi oni odklopljeni. Res škoda, pa tako obetaven začetek je bil, da sem mislil da bo to najbolj popularna stran. ZAnima me tudi kaj je z ažurnostjo na int. strani PGD Loka. Ta stran je bila tekmovalcem v veliko pomoč, sedaj pa tako sameva. Očitno so se webmasterji po udarnem začetku nekoliko utrudili...

Matej B.
Uporabniški avatar
Matej B.
Prispevkov: 1138
Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
GE: Ptuj / Tržec
Kraj: Ptuj - Tržec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matej B. »

Da ne bom kritiziral samo malih še moram malo (žal ) pokarat odgovorne delavce na portalu http://www.gasilska-zveza.si ki SE NE TRUDIJO DOVOLJ in podatkov ne objavljajo ažurno. Zame je pisni vir težje dobiti kot pa na internetu. Če bi stran bila ažurna bi se tudi gasilski standard v državi dvignil. Sedaj po smo prisiljeni da informacije dobivamo na zamuden in dražji način.
To je moje mišljenje o spletnih straneh GZ Slovenije, ki je krovna organizacija vseh društev ter gasilcev..
Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Tuu smooo, naši smooo !!! :P (poglej v knjigo gostov in dobi odgovor iz uuups :oops: leve roke :D )
oskar

gasilski portal gasilec.com

Odgovor Napisal/-a oskar »

Gasilski portal gasilec.com, katerega urednik je bil Dejan Petrovič je žal trenutno na čakanju. Kot ste že sami ugotovili je problem denar. Res škoda saj smo v letu dni storili veliko. Društva , ki so gostovala na tem portalu pa se bodo izgleda morala sama znajti in si urediti svoje naslove. Verjamite, da je meni kot strokovnemu uredniku portala najbolj hudo. Vsem, ki ste nas obiskovali in nas tudi velikokrat pohvalili pa iskrena hvala.
Oskar
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Oskar:

Strinjam se s tabo, da ste v kratkem času na portalu veliko naredili in ste si vse pohvale tudi zares zaslužili. Mogoče je na portalu manjkalo nekaj tega, kar ima ta forum :oops: , ka pa vem :roll: Je pa bil narejen velik korak naprej že pri vas in ko gremo naprej pač določene stvari ostajajo za nami :evil: kot določena izkušnja ali spomin. Kakorkoli že, gremo naprej ! :D

LP
Uporabniški avatar
matjaž
Prispevkov: 1065
Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki
Kraj: Kostanjevica na Krki

Odgovor Napisal/-a matjaž »

Mogoče pa je bilo to, da je gasilec.com začel mirovati, toliko večja vzpodbuda Petru, da je registriral on zagnal gasilci.org in iz tega vidika niti nismo tolikoizgubili, ali pač?! :D :D

LP!

Matjaž

P.S.: Oskar pa ne zamiri, ker z goraj napisanim ne mislim nič slabega o tebi ali tvojem preteklem delu. :wink:
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Napača

Odgovor Napisal/-a Peter »

Saj bi bil že res čas, da kdo napiše kakšno zgodovino o spletišču Gasilci.org, da ne bi prihajalo do raznih pomot. Ideja se je porodila Milanu, jaz pa sem mu samo pomagal pri tehnični izvedbi. Šlo naj bi predvsem za izmenjavo informacij med gasilci, objavljali pa naj bi se tudi razni strokovni članki. Res pa je, da sem pa pobudo za forum dal jaz in da Milan sploh ni verjel, da bo zadeva zaživela, no sedaj je pa najbolj obiskana stvar na spletišču. :wink: Seveda vsega tega ne bi bilo, če ne bi Milan dobil sponzorja za gostovanje spletišča. To storitev nam nudi podjetje Robas. Na ta način spletišče finančno ni odvisno od raznih reklam, ki pa bi bile dobrodošle vsaj za spodbudo pri nadaljnjem delu. Sicer pa velja, da če ima kdo kakšnen strokoven prispevek za na spletišče, ga lahko mirne duše pošlje, pa ga bomo objavili. Samo da ne bo kakšnih poročil z veselic, obletnic ali pa nakupov novih avtomobilov, za to imamo še vedno Gasilca. :lol:
Odgovori