SMS "klic" na pomoč

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
polo98

Odg: SMS "klic" na pomoč

Odgovor Napisal/-a polo98 »

Da, "telefonček" umikajo še v eni SLO regiji kar pogosto, ker se je dostikrat izkazalo za lažno prijavo.
Kot sem že omenil, naj se izpiše še tablica pa se bo točno vedelo kdo je. Mogoče kakšna sistemska napaka, če ni bilo nič?
Odgovori