Zdravo,
Kateri prikazi bi morali biti bolj nazorni?
Hvala za pomoč pri razvoju.
BL
iHELP skupaj rešujemo hitreje
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odg: iHELP skupaj rešujemo hitreje
Brezplačna aplikacija je namenjena hitremu SOS obveščanju v primeru nujnih zdravstvenih stanj. Primerna je za vse uporabnike pametnih Android telefonov. Z aplikacijo lahko pomagamo sebi oziroma drugemu, v primeru nenadnega srčnega zastoja ali v primeru drugih nesreč.
Koraki kako si naložiti iHELP aplikacijo na telefon:http://www.ihelp.si/navodila/
Koraki kako si naložiti iHELP aplikacijo na telefon:http://www.ihelp.si/navodila/
Odg: iHELP skupaj rešujemo hitreje
Srcu prijaznih občin vse več....
http://www.ihelp.si/podstran.php?kat=st ... zna_Obcina
http://www.ihelp.si/podstran.php?kat=st ... zna_Obcina
Odg: iHELP skupaj rešujemo hitreje
iHELP sedaj pomaga tudi pri klicu na pomoč, gluhim in naglušnim.
http://www.zveza-gns.si/2014/10/20/kaj- ... em-napadu/
http://www.zveza-gns.si/2014/10/20/kaj- ... em-napadu/
Odg: iHELP skupaj rešujemo hitreje
Danes sem opazil... odkar ste začeli računati za večji "paket" sem res razočaran nad tem kam je ta aplikacija prišla. Takšne aplikacije bi morale biti brezplačne, sploh ker jaz kot tisti, ki se odzovem na takšen poziv grem brezplačno in prostovoljno.
Smo gasilci z Jesenic, to je res to ni vic!
Odg: iHELP skupaj rešujemo hitreje
Zdravo,
Se strinjam s teboj. V kolikor bi uspeli pridobiti sredstva od pristojnega ministrstva, bi bila app lahko v celoti brezplačna. Sedaj je za reševalce še vedno brezplačna. Ostali pa bi morali nekaj prispevati tako za razvoj kot tudi za reševalce, ki jim bodo priskočili na pomoč.
Lp
Se strinjam s teboj. V kolikor bi uspeli pridobiti sredstva od pristojnega ministrstva, bi bila app lahko v celoti brezplačna. Sedaj je za reševalce še vedno brezplačna. Ostali pa bi morali nekaj prispevati tako za razvoj kot tudi za reševalce, ki jim bodo priskočili na pomoč.
Lp