GCGP
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Odg: GCGP
GVGP-2 (kot piše na sliki) ali GCGP...?gasilec099 napisal/-a:Pozdravljeni
Kot je iz članka razvidno so izolani pripeljali novo vozilo.
Naj vam dobro služi
http://www.obala.net/novice/Obcina-Izol ... 397/clanek
Odg: Re: GCGP
ampak o temi so govorili, da se kupuje GCGP-2...Scottusa napisal/-a:Če pogledamo tipizacijo je to najverjetneje GVGP-1, če me spomin ne vara je bil že sam razpis za vozilo čudno napisan. Nekje je pisalo GCGP-1 nekje GVGP-2...
Odg: GCGP
Za GCGP-2 bi moral imeti vsaj 4000 l vode.
Torej bi lahko bil kvečjemu GCGP-1.
Ampak, posadka je verjetno 1+2. Kar je premalo za GCGP-1 (po tipizaciji 1+4).
Ostane samo GVGP-2. Nadgraditelj ga torej verjetno ni "pobiksal", so verjetno sami kaj "čarali".
Tako na hitro.
Kakorkoli - želim vam veliko srečnih kilometrov in čimmanj intervencij!!!!
Torej bi lahko bil kvečjemu GCGP-1.
Ampak, posadka je verjetno 1+2. Kar je premalo za GCGP-1 (po tipizaciji 1+4).
Ostane samo GVGP-2. Nadgraditelj ga torej verjetno ni "pobiksal", so verjetno sami kaj "čarali".
Tako na hitro.
Kakorkoli - želim vam veliko srečnih kilometrov in čimmanj intervencij!!!!
LP iz Celja
Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)

Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)

