GCGP

Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema

Moderator: Janez Tratnik

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
gasilec099

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a gasilec099 »

Pozdravljeni
Kot je iz članka razvidno so izolani pripeljali novo vozilo.
Naj vam dobro služi
http://www.obala.net/novice/Obcina-Izol ... 397/clanek
Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 1025
Pridružen: 25. Februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a Primoz »

gasilec099 napisal/-a:Pozdravljeni
Kot je iz članka razvidno so izolani pripeljali novo vozilo.
Naj vam dobro služi
http://www.obala.net/novice/Obcina-Izol ... 397/clanek
GVGP-2 (kot piše na sliki) ali GCGP...?
Uporabniški avatar
Scottusa
Prispevkov: 249
Pridružen: 21. Julij 2007, 18:15
GE: PGD Brezovica pri Bo

Re: GCGP

Odgovor Napisal/-a Scottusa »

Če pogledamo tipizacijo je to najverjetneje GVGP-1, če me spomin ne vara je bil že sam razpis za vozilo čudno napisan. Nekje je pisalo GCGP-1 nekje GVGP-2...
Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 1025
Pridružen: 25. Februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Odg: Re: GCGP

Odgovor Napisal/-a Primoz »

Scottusa napisal/-a:Če pogledamo tipizacijo je to najverjetneje GVGP-1, če me spomin ne vara je bil že sam razpis za vozilo čudno napisan. Nekje je pisalo GCGP-1 nekje GVGP-2...
ampak o temi so govorili, da se kupuje GCGP-2...
Uporabniški avatar
Tomkat
Prispevkov: 1870
Pridružen: 4. Marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas
Kraj: Celje - Škofja vas

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a Tomkat »

Na avtu piše GVGP, potem bo že tako, a ne?
Saj je kot tak "moral" mimo tehnične komisije.
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 1025
Pridružen: 25. Februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a Primoz »

Tomkat napisal/-a:Na avtu piše GVGP, potem bo že tako, a ne?
Saj je kot tak "moral" mimo tehnične komisije.
na tej sliki pa ima drugo oznako... :?

Slika

GCGP-2...
Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 1025
Pridružen: 25. Februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a Primoz »

da ne pozabim: čestitke za novo vozilo =D> naj vam dobro služi :!:
Uporabniški avatar
Aleks97
Prispevkov: 179
Pridružen: 7. Januar 2013, 20:28

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a Aleks97 »

Možno je da so potem naknadno dali druge nalepke - napaka nadgraditelja mogoče? :?
Uporabniški avatar
Tomkat
Prispevkov: 1870
Pridružen: 4. Marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas
Kraj: Celje - Škofja vas

Odg: GCGP

Odgovor Napisal/-a Tomkat »

Za GCGP-2 bi moral imeti vsaj 4000 l vode.
Torej bi lahko bil kvečjemu GCGP-1.
Ampak, posadka je verjetno 1+2. Kar je premalo za GCGP-1 (po tipizaciji 1+4).
Ostane samo GVGP-2. Nadgraditelj ga torej verjetno ni "pobiksal", so verjetno sami kaj "čarali".
Tako na hitro.

Kakorkoli - želim vam veliko srečnih kilometrov in čimmanj intervencij!!!!
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Odgovori