Predno kličem servis, vprašam vas če kdo ve. Na naši postaji ob pritisku tipke PTT se postaja povsem izklopi (čisti mrk) ko pa spustimo tipko se pa ponovno prižge - vklopi. Je kdo že imel tak primer in če se ga da rešiti brez servisa? Sumim da nekje prebija na maso.
Za pomoč se zahvaljujem.
Pomoč pri Tait serije 2000
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
-
polo98
Odg: Pomoč pri Tait serije 2000
Možnosti je več...a nekje je potrebno začet. Za začetek preverite napajanje, tam, ki je napajanje za postajo. Ko stisneš PTT mora bit še vedno 12V+.
Če se napetost sesede je najverjetneje kriv akumolator? Pač osnovne meritve za začetek, druge ni.
Če se napetost sesede je najverjetneje kriv akumolator? Pač osnovne meritve za začetek, druge ni.
Re: Pomoč pri Tait serije 2000
Pozdravljeni! V gasilskem domu imamo mobilno radijsko postajo Tait T2000 II. Pokvarila se nam je pogovorka in me zanima če jo ima kdo mogoče za odprodajo?
Hvala in lp.
Rok
041-274-812
Hvala in lp.
Rok
041-274-812
Gasilci 112
Re: Pomoč pri Tait serije 2000
Če ne bo druge opcije, je rešitev lahko tudi tu:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ta ... e&_sacat=0
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ta ... e&_sacat=0
Re: Pomoč pri Tait serije 2000
Bomo še počakali kakšen dan, drugače se pa nagibamo k tej rešitvi.
Hvala
Hvala
Gasilci 112