V društvu imamo postajo Vertex VX - 820 in kar na lepem se je na display-u začelo izpisovati ERROR_2 in ERROR_4 (postaja je seveda nedelujoča). Nikjer v navodilh na najdem opisa teh težav, zato bo kakršnakoli informacija zelo dobrodošla .
Stran 14, ampak ni dosti informacij. Ugibal bi da je s spominom nekaj narobe, ali so se programirane zadeve pobrisale nekako pa ne zna bootat ali kaj podobnega. Poiscite koga, ki ima kabel in software za programiranje pa naj priklopi, oziroma servis...
To se nam je dogajalo na Kenwood TH-22, kadar kljub zvočnemu opozorilu, da je baterija skoraj prazna, uporabnik ni izklopil postaje in se je baterija popolnoma izpraznila.