Avstrija - nov zakon

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Odgovori
igorbugi
Prispevkov: 18
Pridružen: 20. April 2011, 21:55

Avstrija - nov zakon

Odgovor Napisal/-a igorbugi »

Avstrijci bodo z novim letom dobili nov zakon: http://www.rettungsgasse.com/Content/_u ... in-SLO.pdf

http://www.rettungsgasse.com/

Mi imamo že nekaj podobnega: http://www.majsperk.si/images/koristno/ ... e-dars.pdf
toda kaj pomaga, če se ob vsaki manjši prometni, vse ustavi in moraš biti umetnik, da se prebiješ na kraj dogodka.

Nisem še slišal. da bi kdaj Policisti, koga štrafali zaradi neupoštevanja zakona (ZVCP-UPB-5, Ur. l. RS 56/2008), se mi zdi da bodo Avstrijci bolj doslednji pri tem.

Saj veste: Vsaka sekunda šteje...

LP
Odgovori