Avstrijci bodo z novim letom dobili nov zakon: http://www.rettungsgasse.com/Content/_u ... in-SLO.pdf
http://www.rettungsgasse.com/
Mi imamo že nekaj podobnega: http://www.majsperk.si/images/koristno/ ... e-dars.pdf
toda kaj pomaga, če se ob vsaki manjši prometni, vse ustavi in moraš biti umetnik, da se prebiješ na kraj dogodka.
Nisem še slišal. da bi kdaj Policisti, koga štrafali zaradi neupoštevanja zakona (ZVCP-UPB-5, Ur. l. RS 56/2008), se mi zdi da bodo Avstrijci bolj doslednji pri tem.
Saj veste: Vsaka sekunda šteje...
LP
Avstrija - nov zakon
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.