V nedeljo 16. 10 2011 je reševalec na motorju iz Mariborske reševalne postaje vozil na nujni vožnji po Ljubljanski ulici. Iz stranske ulice mu je pot presekal 83 letni voznik. Padec je bil neizbežen.
Rok Kurbus leži v mariboski bolnišnici s hudimi poškodbami. Želim mu hitro okrevanje in vrnitev med kolege reševalce in kolege gasilce JZZPR.
foto: 24ur
Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Odg: Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
...nesreča ne počiva, žal!83-letni moški iz Maribora je vozil forda pumo po Fochovi ulici v Mariboru iz smeri Framske ulice proti Ljubljanski ulici. V križišču z Ljubljansko ulico je zaprl pot 30-letnemu vozniku motornega kolesa BMW R 1200 RT iz okolice Maribora, ki je po prednostni Ljubljanski cesti pravilno pripeljal z njegove leve. Voznik motornega kolesa – reševalec nujne medicinske pomoči je bil na nujni vožnji, pri tem pa je uporabljal zvočne signale in svetlobne znake.
Voznik motornega kolesa je trčil v sprednji levi del osebnega avtomobila in padel čez pokrov motorja osebnega avtomobila na vozišče. Hudo poškodovanega reševalca so njegovi kolegi prepeljali v UKC Maribor, kjer je bil operiran.
Mariborski gasilci so zavarovali kraj nesreče, z vpojnim sredstvom očistili iztekle tekočine, odklopili akumulator na vozilu, očistili cestišče in odpeljali motorno kolo s kraja nesreče.
Zaradi suma storitve kaznivega dejanja povzročitve prometne nesreče iz malomarnosti bodo policisti zoper voznika osebnega avtomobila podali kazensko ovadbo pristojnemu državnemu tožilstvu.
Ponesrečenemu reševalcu želim čim hitrejše okrevanje!
Zadnjič spremenil Športnik, dne 18. Oktober 2011, 17:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Odg: Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
Pa lahko bi še tistega dohtarja ki mu je podaljšal vozniško malo po zdravju vprašali, beli nedotakljivi vragi frdamaniIz stranske ulice mu je pot presekal 83 letni voznik.
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
Prosim če je kdo iz teh omrežnih skupin in je te krvne skupine da gre in skupaj pomagamo našemu kolegu v stiski !!!
http://24ur.com/novice/crna-kronika/jav ... in-03.html
http://24ur.com/novice/crna-kronika/jav ... in-03.html
Ni lepšega občutka kot da nekomu rešiš življenje......
Odg: Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
Mam to krvno skupino in jebemo mast jo grem v petek darovat za njega

"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
Ponesrečenemu kolegu Roku želim čim hitrejše okrevanje in vrnitev na delovno mesto, ki ga je opravljal iz vsega srca.
Odg: Reševalcu Roku želimo hitro okrevanje
želim mu čimhitrejše okrevanje brez posledic !
p.s. ob branju komentarjev na 24 ur mi je slabo
p.s. ob branju komentarjev na 24 ur mi je slabo
Vijolčno sveti se nebo !