Jutri v nedeljo 30. 11. 2003 bo od 9.h dalje na Gomilskem potekal Kviz gasilske mladine Savinjsko - Šaleške regije.
Vsi vedoželjni dobrodošli na Gomilskem!
LP!
Matjaž
Kviz Savinjsko - Šaleške regije
- matjaž
- Prispevkov: 1065
- Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
- GE: Kostanjevica na Krki
- Kraj: Kostanjevica na Krki
Kviz Savinjsko - Šaleške regije
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"
Albert E.
Albert E.
- matjaž
- Prispevkov: 1065
- Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
- GE: Kostanjevica na Krki
- Kraj: Kostanjevica na Krki
...in se nisi nič javil. Jaz sem pa tisti ki sem vodil del kviza ... Ti si moje sonce, dvorana pa v smehJoco napisal/-a:Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah
LP!
Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"
Albert E.
Albert E.
kaj vec o kvizu lahk zvete na temle naslovu kjer so tudi rezultati!!!
viewtopic.php?t=1451
viewtopic.php?t=1451
Ostanite to kar ste!!
- matjaž
- Prispevkov: 1065
- Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
- GE: Kostanjevica na Krki
- Kraj: Kostanjevica na Krki
Ja, jaz sem vodil tudi igro s fizolciki, a se te žal ne spomnim. Za rezultate državnega kviza vem (spet je zmagala naša GZJoco napisal/-a:sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm?
Žal me v Domžalah ni bilo. kr sm bil v petek na Siddharti (Velenje) pa se je vse skupaj malo zavleklo
LP!
Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"
Albert E.
Albert E.