Kviz Savinjsko - Šaleške regije

Nove dogodke objavljajte v Koledarju na prvi strani portala (www.gasilci.org)!
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
matjaž
Prispevkov: 1065
Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki
Kraj: Kostanjevica na Krki

Kviz Savinjsko - Šaleške regije

Odgovor Napisal/-a matjaž »

Jutri v nedeljo 30. 11. 2003 bo od 9.h dalje na Gomilskem potekal Kviz gasilske mladine Savinjsko - Šaleške regije.

Vsi vedoželjni dobrodošli na Gomilskem!

LP!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabniški avatar
Joco
Prispevkov: 116
Pridružen: 26. Oktober 2003, 18:21
GE: Velenje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Joco »

Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah
Ostanite to kar ste!!
mico
Prispevkov: 83
Pridružen: 16. Januar 2003, 6:45
Kraj: velenje

Odgovor Napisal/-a mico »

Živjo mentor JOCO


Prosim če nas malo informiraš kakšni so bili kaj reeeezultati na kvizu v Domžalah
Uporabniški avatar
matjaž
Prispevkov: 1065
Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki
Kraj: Kostanjevica na Krki

Odgovor Napisal/-a matjaž »

Joco napisal/-a:Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah
...in se nisi nič javil. Jaz sem pa tisti ki sem vodil del kviza ... Ti si moje sonce, dvorana pa v smeh :oops: :lol: ...

LP!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabniški avatar
Joco
Prispevkov: 116
Pridružen: 26. Oktober 2003, 18:21
GE: Velenje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Joco »

sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm? :lol:
Ostanite to kar ste!!
Uporabniški avatar
Joco
Prispevkov: 116
Pridružen: 26. Oktober 2003, 18:21
GE: Velenje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Joco »

kaj vec o kvizu lahk zvete na temle naslovu kjer so tudi rezultati!!!
viewtopic.php?t=1451
Ostanite to kar ste!!
Uporabniški avatar
matjaž
Prispevkov: 1065
Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki
Kraj: Kostanjevica na Krki

Odgovor Napisal/-a matjaž »

Joco napisal/-a:sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm? :lol:
Ja, jaz sem vodil tudi igro s fizolciki, a se te žal ne spomnim. Za rezultate državnega kviza vem (spet je zmagala naša GZ 8) :lol: ), bravo Vranšani!

Žal me v Domžalah ni bilo. kr sm bil v petek na Siddharti (Velenje) pa se je vse skupaj malo zavleklo 8) Če bi pa vedu da bo Vransko zmagalo, bi pa sigurno prišel!

LP!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Zaklenjeno