Šotor 2003/2004 v Zagorju ob Savi
Šotor 2003/2004 v Zagorju ob Savi
Približuje se čas zabave, za nekatere tudi dela(gostinskega).
Tudi letos je GZ Zagorje ob Savi s svojimi društvi organizator zabavnih prireditev, kjer se ljudje zabavajo, pijejo in jedo.
Vabim vse, da nas obiščete na naših prireditvah v šotoru ob Mediji(čisto blizu gasilskega doma) v dneh od 25.12 do vključno 31.12. 2003 (potegnilo se bo seveda čez polnoč). Prilagam program ansamblov.
Lp Ico
Tudi letos je GZ Zagorje ob Savi s svojimi društvi organizator zabavnih prireditev, kjer se ljudje zabavajo, pijejo in jedo.
Vabim vse, da nas obiščete na naših prireditvah v šotoru ob Mediji(čisto blizu gasilskega doma) v dneh od 25.12 do vključno 31.12. 2003 (potegnilo se bo seveda čez polnoč). Prilagam program ansamblov.
Lp Ico
- Priponke
-
- 2.verzija Zagorje 2004.doc
- Razpored ansamblov
- (23.5 KiB) Prenešeno 375 krat
Naj še malo bolj opišem prireditev:
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.
Še enkrat vabljeni!
Ico
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.
Še enkrat vabljeni!
Ico
- Janez Tratnik
- moderator

- Prispevkov: 2740
- Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
- Kraj: Dobračeva - Žiri
- Kontakt:
Hudo. Same znane skupine. Vsaka vam čast.Ico napisal/-a:Naj še malo bolj opišem prireditev:
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.
Še enkrat vabljeni!
Ico
Kako pa denar razdelite med društva? Ali imate kak delitveni ključ?
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
- Marko Novak
- moderator

- Prispevkov: 1060
- Pridružen: 4. Marec 2003, 22:59
- Kraj: PGD Zagorje - mesto
- Kontakt:
- Marko Novak
- moderator

- Prispevkov: 1060
- Pridružen: 4. Marec 2003, 22:59
- Kraj: PGD Zagorje - mesto
- Kontakt:
Popravek Ognjemet je ob 1.00 1.1.2004, izvajalec Hamex d.o.o.Ico napisal/-a:Naj še malo bolj opišem prireditev:
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.
Še enkrat vabljeni!
Ico
LP Marko
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Lepo lepo!!!Zagorje2 napisal/-a:Denar dobi vsako društvo ki sodeluje s svojim šankom v šotoru!! Se pravi da je v šotoru 6 "jurčkov" šankov ,vsako društvo upravlja z enim. Povprečno sprejme šotor 4500 ljudi!! Stroške glasbenih skupin krije občina Zagorje ob Savi. Vstopnine ni.
Naj povem da sem z drugega konca Slovenije pa da sem lani bil na omenjeni prireditvi!! Nimam kaj za povedati! Prava vaba za staro in mlado!
PA VSI V ZAGORJE!!!
Lp Marolt
Marolt, obljubim, da bomo lepo delali z Actrosom - glede na to, da imaš vložek pri nas. Drugače pa lahko povem, da smo od avgusta do danes z njim naredili že 6000 km - kaj čemo, suša.
Pa naj še jaz malo popravim Zagorje2. Šankov v velikem šotoru je letos sedem, dva ( eden s hrano ) pa v manjšem šotoru.
Občina Zagorje ob Savi res dobro skrbi za nas, zato:
"Gasilc ma župana rad"
LP Ico
Pa naj še jaz malo popravim Zagorje2. Šankov v velikem šotoru je letos sedem, dva ( eden s hrano ) pa v manjšem šotoru.
Občina Zagorje ob Savi res dobro skrbi za nas, zato:
"Gasilc ma župana rad"
LP Ico
Kakšne načrte pa imate sedaj za naprej(kakšna nova pridobitev)! Lepo da vam vozilo služi po načtih! Se vam mogoče tudi letos pridružim in vam dam kakšen novec za novo opremo! Čeprav je ta oprema potem drugi dan zlo zlo boleča.... No ja saj ni bilo tako hudo sem pa vesel da imate tako dober odnos s županom!
za župana!
LP Marolt
LP Marolt
Ja, z županom smo na ti, je malo čez 40 let star, je priljubljen, saj je v Zagorju za župana in potem za poslanca ( tudi to je ) dobil preko 90 % glasov. Ime mu je Matjaž Švagan ( mi smo se drli Švagana za župana ).
Kar se tiče nabav, radi bi v kratkem času še poveljniško vozilo, saj je Lada Niva že precej v letih. Drugače je naš vozni park kar številčen, saj imamo 7 raznih vozil.
Novci od takih in podobnih prireditev gredo pa tudi za kašne druge namene, kot so izleti, pikniki, pred karatkim smo kupili novo zvočnike za
glasbeni stolp, saj smo tastare skurili ( 145.000,00 sit ).
Lp Ico
Kar se tiče nabav, radi bi v kratkem času še poveljniško vozilo, saj je Lada Niva že precej v letih. Drugače je naš vozni park kar številčen, saj imamo 7 raznih vozil.
Novci od takih in podobnih prireditev gredo pa tudi za kašne druge namene, kot so izleti, pikniki, pred karatkim smo kupili novo zvočnike za
glasbeni stolp, saj smo tastare skurili ( 145.000,00 sit ).
Lp Ico
Krasno lepo da tako fajn sodelujete z občino in vsemi! Saj za denar sploh za porabo vem da ni posebnih naporov saj ga ni nikoli dovolj pa tudi oprema je prav dragaIco napisal/-a:Ja, z županom smo na ti, je malo čez 40 let star, je priljubljen, saj je v Zagorju za župana in potem za poslanca ( tudi to je ) dobil preko 90 % glasov. Ime mu je Matjaž Švagan ( mi smo se drli Švagana za župana ).
Kar se tiče nabav, radi bi v kratkem času še poveljniško vozilo, saj je Lada Niva že precej v letih. Drugače je naš vozni park kar številčen, saj imamo 7 raznih vozil.
Novci od takih in podobnih prireditev gredo pa tudi za kašne druge namene, kot so izleti, pikniki, pred karatkim smo kupili novo zvočnike za
glasbeni stolp, saj smo tastare skurili ( 145.000,00 sit ).
Lp Ico
Drugje je malo bolj trdo sodelovanje samo vseeno si nekako izborimo svoj kos! Ja naj vem prireditev čim bolje uspe pa se vidimo pod šotorom!!!
Lp Marolt