Šotor 2003/2004 v Zagorju ob Savi

Nove dogodke objavljajte v Koledarju na prvi strani portala (www.gasilci.org)!
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Ico
Prispevkov: 728
Pridružen: 14. November 2003, 14:23
Kraj: PGD Zagorje-mesto
Kontakt:

Šotor 2003/2004 v Zagorju ob Savi

Odgovor Napisal/-a Ico »

Približuje se čas zabave, za nekatere tudi dela(gostinskega).

Tudi letos je GZ Zagorje ob Savi s svojimi društvi organizator zabavnih prireditev, kjer se ljudje zabavajo, pijejo in jedo.

Vabim vse, da nas obiščete na naših prireditvah v šotoru ob Mediji(čisto blizu gasilskega doma) v dneh od 25.12 do vključno 31.12. 2003 (potegnilo se bo seveda čez polnoč). Prilagam program ansamblov.

Lp Ico
Priponke
2.verzija Zagorje 2004.doc
Razpored ansamblov
(23.5 KiB) Prenešeno 375 krat
Uporabniški avatar
Ico
Prispevkov: 728
Pridružen: 14. November 2003, 14:23
Kraj: PGD Zagorje-mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ico »

Naj še malo bolj opišem prireditev:
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.

Še enkrat vabljeni!

Ico
Uporabniški avatar
Janez Tratnik
moderator
moderator
Prispevkov: 2740
Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
Kraj: Dobračeva - Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Tratnik »

Ico napisal/-a:Naj še malo bolj opišem prireditev:
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.

Še enkrat vabljeni!

Ico
Hudo. Same znane skupine. Vsaka vam čast.
Kako pa denar razdelite med društva? Ali imate kak delitveni ključ?
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________
Slika
Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Uporabniški avatar
Marko Novak
moderator
moderator
Prispevkov: 1060
Pridružen: 4. Marec 2003, 22:59
Kraj: PGD Zagorje - mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marko Novak »

Denar dobi vsako društvo ki sodeluje s svojim šankom v šotoru!! Se pravi da je v šotoru 6 "jurčkov" šankov ,vsako društvo upravlja z enim. Povprečno sprejme šotor 4500 ljudi!! Stroške glasbenih skupin krije občina Zagorje ob Savi. Vstopnine ni.
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabniški avatar
Marko Novak
moderator
moderator
Prispevkov: 1060
Pridružen: 4. Marec 2003, 22:59
Kraj: PGD Zagorje - mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marko Novak »

Ico napisal/-a:Naj še malo bolj opišem prireditev:
Vsak dan od 19. ure do 03.00 naslednjega dne(pa še malo dlje) glasba, norenje, zabava. V dveh šotorih je 8 šankov in 1 šank s hrano. Vse strežemo gasilci, kateri imamo letos prvič tudi rediteljsko službo. V obeh šotorih in zunaj je tudi videoprojekcija dogajanja na odru. 31.12. ob polnoči pa še ognjemet.
Da je prireditev dobra, priča tudi udeležba gostov ne samo iz Zasavja, ampak tudi širše. Izkupiček gasilci namenjamo za svojo dejavnost.

Še enkrat vabljeni!

Ico
Popravek Ognjemet je ob 1.00 1.1.2004, izvajalec Hamex d.o.o.

LP Marko
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabniški avatar
Marolt
Prispevkov: 894
Pridružen: 13. November 2003, 1:46
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a Marolt »

Zagorje2 napisal/-a:Denar dobi vsako društvo ki sodeluje s svojim šankom v šotoru!! Se pravi da je v šotoru 6 "jurčkov" šankov ,vsako društvo upravlja z enim. Povprečno sprejme šotor 4500 ljudi!! Stroške glasbenih skupin krije občina Zagorje ob Savi. Vstopnine ni.
Lepo lepo!!!
Naj povem da sem z drugega konca Slovenije pa da sem lani bil na omenjeni prireditvi!! Nimam kaj za povedati! Prava vaba za staro in mlado! :D :D :D Res pa se potem ne čudim da ste si lahko privoščili tako vozilo kod ga imate!Saj nič ne rečem ste si ga zaslužili! Sploh če vam goste krije občina!! O tem koliko pijače :beer: gre pod šotorom pa nebi komentiral! Sem srečen da je kakšen kovanec od moje boleče glave :alright: tudi v vašem MB Actrosu!!! Saj ena korist :D :D :D po nori noči v Zagorju!

PA VSI V ZAGORJE!!!

Lp Marolt :D
Uporabniški avatar
Ico
Prispevkov: 728
Pridružen: 14. November 2003, 14:23
Kraj: PGD Zagorje-mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ico »

Marolt, obljubim, da bomo lepo delali z Actrosom - glede na to, da imaš vložek pri nas. Drugače pa lahko povem, da smo od avgusta do danes z njim naredili že 6000 km - kaj čemo, suša.
Pa naj še jaz malo popravim Zagorje2. Šankov v velikem šotoru je letos sedem, dva ( eden s hrano ) pa v manjšem šotoru.
Občina Zagorje ob Savi res dobro skrbi za nas, zato:

"Gasilc ma župana rad"

LP Ico
Uporabniški avatar
Marolt
Prispevkov: 894
Pridružen: 13. November 2003, 1:46
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a Marolt »

Kakšne načrte pa imate sedaj za naprej(kakšna nova pridobitev)! Lepo da vam vozilo služi po načtih! Se vam mogoče tudi letos pridružim in vam dam kakšen novec za novo opremo! Čeprav je ta oprema potem drugi dan zlo zlo boleča.... No ja saj ni bilo tako hudo sem pa vesel da imate tako dober odnos s županom! =D> za župana!

LP Marolt
Uporabniški avatar
Ico
Prispevkov: 728
Pridružen: 14. November 2003, 14:23
Kraj: PGD Zagorje-mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ico »

Ja, z županom smo na ti, je malo čez 40 let star, je priljubljen, saj je v Zagorju za župana in potem za poslanca ( tudi to je ) dobil preko 90 % glasov. Ime mu je Matjaž Švagan ( mi smo se drli Švagana za župana ).

Kar se tiče nabav, radi bi v kratkem času še poveljniško vozilo, saj je Lada Niva že precej v letih. Drugače je naš vozni park kar številčen, saj imamo 7 raznih vozil.

Novci od takih in podobnih prireditev gredo pa tudi za kašne druge namene, kot so izleti, pikniki, pred karatkim smo kupili novo zvočnike za
glasbeni stolp, saj smo tastare skurili ( 145.000,00 sit ).

Lp Ico
Uporabniški avatar
Marolt
Prispevkov: 894
Pridružen: 13. November 2003, 1:46
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a Marolt »

Ico napisal/-a:Ja, z županom smo na ti, je malo čez 40 let star, je priljubljen, saj je v Zagorju za župana in potem za poslanca ( tudi to je ) dobil preko 90 % glasov. Ime mu je Matjaž Švagan ( mi smo se drli Švagana za župana ).

Kar se tiče nabav, radi bi v kratkem času še poveljniško vozilo, saj je Lada Niva že precej v letih. Drugače je naš vozni park kar številčen, saj imamo 7 raznih vozil.

Novci od takih in podobnih prireditev gredo pa tudi za kašne druge namene, kot so izleti, pikniki, pred karatkim smo kupili novo zvočnike za
glasbeni stolp, saj smo tastare skurili ( 145.000,00 sit ).

Lp Ico
Krasno lepo da tako fajn sodelujete z občino in vsemi! Saj za denar sploh za porabo vem da ni posebnih naporov saj ga ni nikoli dovolj pa tudi oprema je prav draga :( ! Lepo pa da imate dobro vizijo za naprej! Sploh pa mislim da ste eni izmed redkih ki ste tako dobro povezani z županom...
Drugje je malo bolj trdo sodelovanje samo vseeno si nekako izborimo svoj kos! Ja naj vem prireditev čim bolje uspe pa se vidimo pod šotorom!!!

Lp Marolt
Uporabniški avatar
Ico
Prispevkov: 728
Pridružen: 14. November 2003, 14:23
Kraj: PGD Zagorje-mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ico »

Hvala za želje.

Ne bo nas težko najti, člani našega društva bomo imeli vsi rdeče brezrokavnike.

LP Ico
Uporabniški avatar
Ico
Prispevkov: 728
Pridružen: 14. November 2003, 14:23
Kraj: PGD Zagorje-mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ico »

Popravki:

1. žal ne bomo imeli rdečih brezrokavnikov - nas je dobavitelj zaj....
2. iz popisa ansamblov smo črtali Šank rock in Rock'n band, žal

Drugače pa, danes (19.12.) je moj zadnji delovni dan letos. Sedaj se bomo samo še zabavali.

Vsem želim naj naj v letu 2004

Ico
Zaklenjeno