Pozdravljeni,
zanima me, če kdo ve oz. kje se da izvedeti, zakaj je včeraj (23.2.) okrog pol 19:30 več gasilskih vozil z vklopljenimi sirenami pridrvelo blizu Pediatrične klinike v Ljubljani? Na seznamu včerajšnjih nesreč ni nič videti, če nisem česa spregledal.
Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Re: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Na prvi strani, pod novicami si lahko pogledaš odgovor. Na kratko: Lažni alarm.
Odg: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
aha, super, hvala
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Odg: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Mene pa zanima kaj je bilo včeraj pri sosedi Lojzki, da je en gasilec plezal po lestvi skozi okno. Baje ni nič ven prinesel. Na Spinu pa tudi nisem nič zasledil ?
Kje si moderator ?
Kje si moderator ?
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
- Janez Tratnik
- moderator

- Prispevkov: 2740
- Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
- Kraj: Dobračeva - Žiri
- Kontakt:
Odg: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Oskar. Baje je še nekaj prinesel.
Analiza sledi čez 9 mesecev.
Analiza sledi čez 9 mesecev.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Re: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
se opravičujem, se nisem spomnil ustreznejšega mesta za vprašat. Pa niti ne bi težil, ampak je bil kolega 100% prepričan, da gre spet kaj grozno narobe s pediatrično kliniko, pa so pometli pod preprogo, ker ni bilo nič v poročilih, tako da sem ga hotel prepričati v nasprotno ...
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Odg: Re: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
saj ni nič hudega, malo imamo težave z moderiranjem. Sicer pa si bogatejši za eno izkušnjo in še član našega foruma ! To tudi šteje !ojstri napisal/-a:se opravičujem, se nisem spomnil ustreznejšega mesta za vprašat. Pa niti ne bi težil, ampak je bil kolega 100% prepričan, da gre spet kaj grozno narobe s pediatrično kliniko, pa so pometli pod preprogo, ker ni bilo nič v poročilih, tako da sem ga hotel prepričati v nasprotno ...
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Odg: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"