"INFO - DAN" slovenskih gasilcev na Prešernovi 11
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Pravkar je prispel odgovor tudi od g. Janeza Drnovška na moj e-mail:
in odgovor:Vprašali ste:
Spoštovani gospod Drnovšek ker je več kot očitno, da niste preveč naklonjeni prostovoljni "gasileriji", to sklepam iz vztrajnega zavračanja kakršnihkoli stikov z njihovimi predstavniki (nazadnje v zvezi DDV-ja na gasilsko opremo in vozila) vas sprašujem: Kako nameravate prostovoljne gasilce "prebavljat" kot predsednik države, ker tu in tam se bo pa le potrebno udeležit tudi kake njihove slovesnosti ? lp in brez zamere
Spoštovani Drago!
Ni res, da nisem naklonjem gasilcem. Zelo spoštujem tako njihovo delo kot več kot stoletno tracdicijo prostovoljnega gasilstva na Slovenskem. Če zaradi prenapolnjenih urnikov še ni prišlo do srečanaj, se opravičujem.
Če uspem na volitvah bom imel več časa tudi za obisk katere od vaših prireditev.
S pozdravi!
Janez Drnovšek
Drago!
Če ata Drnovšek ne najde 5 minut časa za več kot 10% prebivalstva in volilcev Slovenije, mislim da nima kaj delati na vladi ali kot predsednik, medtem, ko je za svojega nažalost pokojnega Arturja prav gotovo vsak dan našel nekaj uric.
Sedaj pa vidimo, koliko pomenimo oz. po izjavah politikov smo odvečno breme in nujno zlo !!!
Hvala za takega ....
Če ata Drnovšek ne najde 5 minut časa za več kot 10% prebivalstva in volilcev Slovenije, mislim da nima kaj delati na vladi ali kot predsednik, medtem, ko je za svojega nažalost pokojnega Arturja prav gotovo vsak dan našel nekaj uric.
Hvala za takega ....
mezan:
Saj v tem je ravno problem
naša gasilska organizacija ne pride do veljave (pa če se še tako "penimo" - od švica al od jeze) in za to ni kriva politika, pač pa mi sami
Kaj ti pomaga INFO DAN, ki je sicer lahko polnoštevilen in sploh OK, če je pa potem "kravja kupčija" takšna kot je
Je pa zanimivo vedeti tudi to; kdo je uredil sestanek z ministrom Ropom ? vsi bi rekli (in to bi bilo normalno) Uprava RS - ZaRe
(malo morgen !), sestanek je "zrihtal" - Gustl
(Gustl - hvala ! v imenu naše "pogajalske" skupine) in zdaj, če bi bil jaz predsednik GZS, bi se nad tem dejstvom globoko zamislil
lp DC
Saj v tem je ravno problem
Je pa zanimivo vedeti tudi to; kdo je uredil sestanek z ministrom Ropom ? vsi bi rekli (in to bi bilo normalno) Uprava RS - ZaRe
lp DC

