Na spletni strani GZS je objavljen razpis izobraževanj za leto 2010, v njem pa ni tečaja HFT modul C.
Kje se je "zataknilo" glede na to, da je infrastruktura na Igu (kompleks zabojnikov) končana?
Vroči trening - modul C
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odg: Vroči trening - modul C
Enkrat sem nekje slišal, da objekt(i) čakajo na uporabno dovoljenje, hkrati pa je logično sklepati, da bodo takoj ob začetku izvajanja modula C najprej na vrsti poklicni gasilci. Samo kot sem rekel - sem slišal....
Rok Ušen, GČ I. st.
Odg: Vroči trening - modul C
mogoče ne spada ravno sem apmak je podobna tematika..
Kaj je z tunelom na Ig-u in predvidenimi usposabljanji.... ?
lp
Kaj je z tunelom na Ig-u in predvidenimi usposabljanji.... ?
lp
Don't raise your voice, Improve your argument!