Pomoč bodoči mamici

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a Peter »

Na našem forumu smo že večkrat komu pomagali, vendar pa takšne prošnje še nismo imeli.
sej me poznate.jpg
gasilka.jpg
Pozdravljeni!

Sem Tina Kotnik, članica PGD Dolga vas, VGČ, drugi mandat poveljnica našega društva, po svojih močeh prispevam k uspešnem delu GZ Kočevje, sem članica Komisije za preventivo na GZS.

Zgoraj našteto sem navedla zato, da lažje nadaljujem to "smešno" zgodbo in mojo prošnjo:
Izgubila sem veliko stavo, gasilsko stavo, in sicer se naši fantje (člani A),
kot absolutni favoriti, s katastrofalno opravljeno vajo niso uvrstili na reg.
tekmovanje 10.10.2009. Za "kazen" sem se morala prijaviti na
natečaj za Miss buši 2009. Natečaj organizira največji slovenski forum za
mamice in nosečnice - namen le tega je izbrati naj simpatično nosečnico.
Torej, načeloma nisem za te stvari, a sedaj... imam to, sem v veselem pričakovanju in mi ne preostane
drugega kot "boj" za glasove. Te se zbira preko spleta (zbiranje glasov se zaključi 6. oktobra 2009), in sicer s
klikom pod izbrano fotko kandidatke, ki jih je spletnem naslovu http://www.missbusi.si preko sto.


Tu se obračam na Vas, in sicer s prošnjo oz. možnostjo objave le tega na gasilskem forumu.

Gre za spletno obliko glasovanja preko zgoraj omenjene spletne strani (http://www.missbusi.si). Tam so nanizane fotke kandidatk. Za izbrano glasuješ s klikom na gumbek pod fotko.

V naprej najlepša hvala za veliko pomoč. Pozdrav,Tina Kotnik.
Predlagam, da bodoči mamici, ki so jo njeni fantje pustili na cedilu, pomagamo pri spletnem glasovanju.
Obiščite stran http://www.missbusi.si in kliknite na gumb Slika pod spodnjo sliko

Tina Kotnik
Slika
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Zrihtano :wink:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
bronchi
Prispevkov: 63
Pridružen: 22. Avgust 2009, 12:31

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a bronchi »

tudi od mene ima glas! =D>
pogumno naprej! :D
Star pregovor pravi ,če vprašaš takoj si nevednež 5min ,če ne vprašaš nikoli si nevednež celo življenje. :D
Uporabniški avatar
alc33
Prispevkov: 184
Pridružen: 19. April 2009, 10:10
Kraj: NorthEast

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a alc33 »

No, tudi moj je zraven. =D>
Flying isn't dangerous. Crashing is what's dangerous.
Uporabniški avatar
johenson
Prispevkov: 65
Pridružen: 23. November 2008, 12:53

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a johenson »

Urejeno :D
Uporabniški avatar
skater
Prispevkov: 94
Pridružen: 9. Julij 2006, 16:04

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a skater »

Imaš tudi moj glas =D>
Uporabniški avatar
toma
Prispevkov: 481
Pridružen: 9. Februar 2007, 17:45
Kraj: Mežica

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a toma »

Glas oddal pravkar,pa veliko sreče.
Gasilec znanja ne proda , ampak ga podari.

NA POMOČ !
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a Rafter »

Res zanimiva prošnja. Tudi od mene imaš glas,. ;)
Uporabniški avatar
gubina
Prispevkov: 793
Pridružen: 29. Oktober 2004, 12:55
Kraj: LJ-okolica

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a gubina »

ja od mene tudi glas :wink: :mrgreen:
di-du-di-du
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Tino bi prosil če malo bolje opiše to stavo. Iz tega teksta se ne da razbrati kaj dosti.
Razmem le to, da je Tina izgubila neko stavo in sedaj tekmuje v izbiri naj nosečnice. Zakaj so sedaj potrebni še glasovi ?
sem morda jaz blond ? :D
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Oskar napisal/-a:Tino bi prosil če malo bolje opiše to stavo. Iz tega teksta se ne da razbrati kaj dosti.
Razmem le to, da je Tina izgubila neko stavo in sedaj tekmuje v izbiri naj nosečnice. Zakaj so sedaj potrebni še glasovi ?
sem morda jaz blond ? :D
Aktualno

Spoštovani gostje spletne strani Miss Buši,
Dobrodošli na strani za glasovanje med prijavljenimi na natečaj Miss Buši 2009!

Od 26. septembra do 6. oktobra lahko glasujete za deset finalistk, ki se bodo 23. oktobra potegovale za simpatičen naziv Miss Buši 2009.
Glasujete lahko le enkrat za eno kandidatko iz enega računalnika.
Glasujete tako, da enkrat kliknete na rdeč "glasuj" gumb pod izbrano kandidatko.

Želimo vam veliko zabave priglasovanju!
Če bo dobila dovolj glasov, bo izbrana med 10 finalist, zato se glasuje.
Moj glas že ima.
stipi
Prispevkov: 359
Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a stipi »

Tudi moj glas ima!
Upam, da ji bo uspelo!

NA POMOČ
Stipi
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Saj mi je glasovanje jasno. Tisto okrog trodelca in neke katastrofe , tisto ni jasno ! :D
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a Peter »

Peter in vsi, ki ste mi pomagali pri zbiranju glasov!

Vsem najlepša hvala za vse glasove, ki ste mi jih namenili in pomagali zbrati.
Koliko jih je bilo?....verjamem, da veliko oz. toliko, da me je njih število pripeljalo med prvih deset deklet, ki se bomo skupaj potegovale za najbolj simpatično bušiko oz. t.i. miss buši 2009.
23. oktobra 2009 bo dani izbor potekal v hotelu Mons, pred prijetno žirijo ter v družbi vseh prijavljenih kandidatk, spremljevalcev, bodočih očkov, naših otrok in ostalih gostov. Ja, malo drugačna, nevsakdanja izkušnja .
Slike, kratka predstavitev in se več o kandidatkah bo objavljeno v reviji Obrazi, v četrtek, 15.oktobra 2009. 23.oktobra 2009 sledi se sklepni del natečaja - izbor najbolj simpatične nosečke, tako da šibam novim dogodivščinam naproti.

Lep pozdrav,
Tina
Uporabniški avatar
alc33
Prispevkov: 184
Pridružen: 19. April 2009, 10:10
Kraj: NorthEast

Odg: Pomoč bodoči mamici

Odgovor Napisal/-a alc33 »

=D> =D> =D>
Flying isn't dangerous. Crashing is what's dangerous.
Odgovori