Marko brez zamere ampak pri vas imate lahko tako vozilo, ker imate vse na ravnini!Drugje pa so kraji, kjer s takim vozilom zelo težko obrereš vse lokalne ceste, zato so bolj primerna vozila tipa MB Sprinter in podobmo!tam pa ne gre vse na avto!
Pa hvala bogu, da vam dobro služi!
lp