Prometna nesreča

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
boris79
Prispevkov: 60
Pridružen: 10. April 2008, 14:36

Odg: Prometna nesreča

Odgovor Napisal/-a boris79 »

Marko brez zamere ampak pri vas imate lahko tako vozilo, ker imate vse na ravnini!Drugje pa so kraji, kjer s takim vozilom zelo težko obrereš vse lokalne ceste, zato so bolj primerna vozila tipa MB Sprinter in podobmo!tam pa ne gre vse na avto! :wink:
Pa hvala bogu, da vam dobro služi!

lp
Uporabniški avatar
Marko Š.
Prispevkov: 212
Pridružen: 5. September 2006, 8:04
GE: Gornja Radgona

Odg: Prometna nesreča

Odgovor Napisal/-a Marko Š. »

Ravnina gor ali dol, kot si rekel nam dobro služi. Sicer pa tudi z manj primernim materialom naredi izobraženi gasilec marsikaj. :)
Roko na srce. Malo je resnih prometnih nesreč izven urejenih cestišč. Za vozila z namenom gašenja pa je druga zgodba. Tukaj imaš popolnoma prav, da je zelo pomembno vozilo glede na teren.
lp, m
Odgovori