Emergency 4
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
-
frača
Odg: Emergency 4
Mene pa zanima če ma kdo ***** za emergency 4, ker je na internetu samo skupaj z igro.
Hvala, Lp.
Hvala, Lp.
Odg: Emergency 4
frača napisal/-a:Mene pa zanima če ma kdo ***** za emergency 4, ker je na internetu samo skupaj z igro.
Hvala, Lp.
A lahko mal več poveš tole jas nič ne zastopim a misliš Complete Mods za Emergency 4
-
LUKASLO
Odg: Emergency 4
EMERGENCY 4 V ANGLEŠČINI JE ŽE IZŠLA 4.7.2008, DRUG TEDEN PA JO BO MOČ KUPITI V SPLETNI TRGOVINI SLO http://www.gameshop.si
Odg: Emergency 4
tole gor pa ne bo glih držalo saj sem jo preigral že kako leto nazaj tako da tole bo najbž samo datum dobave v to trgovino
-
lukaslo
Odg: Emergency 4
ni res. vprašal sem dobavitelja in rekel mi je da je ANGLEŠKA VERZIJA izšla 4.7.2008, nemška je izšla aprila 2008!!!
ti si zamešal emergency 4 za emergency 3.!
ti si zamešal emergency 4 za emergency 3.!
Odg: Emergency 4
Jaz pa mislim da ima vseeno kmhslo bolj prav kot tilukaslo napisal/-a:ni res. vprašal sem dobavitelja in rekel mi je da je ANGLEŠKA VERZIJA izšla 4.7.2008, nemška je izšla aprila 2008!!!
ti si zamešal emergency 4 za emergency 3.!

To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.
-
zelenc
Odg: Emergency 4
Nemško igram že dobro leto če ne več! Sploh pa najrajši igram Winterberg mod. 6.0!
Ta boljša igra!
Angleška verzija pa je tudi že bila narejeno kake pol leta po nemški! Nekaj so oni z datumi zbrklali!
LP
Ta boljša igra!
Angleška verzija pa je tudi že bila narejeno kake pol leta po nemški! Nekaj so oni z datumi zbrklali!
LP
-
lukaslo
Odg: Emergency 4
Pejte v temo emergency 3 in mi pomagajte!
kako naredim 5 misijo pri emergency 3???
kaj narediti? men vedno zamnjka časa!!!!!
potroben opis
kako naredim 5 misijo pri emergency 3???
kaj narediti? men vedno zamnjka časa!!!!!
potroben opis
Odg: Emergency 4
Pozdravljeni
Lejte pri E4 mi pa isto dela kot pri E3 napiše kot da rabim nekakšen ***** samo prijatel mi je pa rekel da morm vse z demon tools-om narest. Sem ponovno zbrisu in inštaliral in ni nič bolje noče me sprejet v igro
Naj me kdo doda na msn pa mi prosim pomaga
Lep pozdrav
Matija
Lejte pri E4 mi pa isto dela kot pri E3 napiše kot da rabim nekakšen ***** samo prijatel mi je pa rekel da morm vse z demon tools-om narest. Sem ponovno zbrisu in inštaliral in ni nič bolje noče me sprejet v igro
Naj me kdo doda na msn pa mi prosim pomaga
Lep pozdrav
Matija
Na pomoč!
Odg: Emergency 4
Kaj od fasiosa (ponaredek .exe fileja) si preneso? Če nisi daj še to!
Ne vem kaj je mišljeno z *******! Geslo al kaj misliš z tem?
Ne vem kaj je mišljeno z *******! Geslo al kaj misliš z tem?
Odg: Emergency 4
Pozdravljeni!
Zanima me če igra kdo 911 First responders pa če mu igra čez čas začne štekat? Ve kdo kaj naj naredim?
Hvala in LP!
Zanima me če igra kdo 911 First responders pa če mu igra čez čas začne štekat? Ve kdo kaj naj naredim?
Hvala in LP!

To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.
- Peter
- Upravnik

- Prispevkov: 4829
- Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
- GE: Zabreznica
- Kraj: Breznica
- Kontakt:
Odg: Emergency 4
Eden izmed možnih odgovorov bi bil lahko, da poskrbi za boljše hlajenje računalnika oz. počakaj, da se ohladi.
Odg: Emergency 4
Samo kaj ko sem ga pa komaj prižgal pred pol urce :S

To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.
Odg: Emergency 4
Pozdravljeni!
Bi znal kdo pomagat kako si naj naredim server za dva?
Računalnika pa mam povezana na isti modem??
Hvala in LP!
Bi znal kdo pomagat kako si naj naredim server za dva?
Računalnika pa mam povezana na isti modem??
Hvala in LP!

To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.