emergency 3
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
emergency 3
Oj!!!
Najprej bi se opravičil za to temo sam nikjer ne nejdem informacije o tem.Kako narediti 5.misijo kjer je avtobus na cesti.Ter kje v vodi naj najdem ponesrečenca če mi lahko nekdo natančno pove kje je.
Najlepša vam hvala
Najprej bi se opravičil za to temo sam nikjer ne nejdem informacije o tem.Kako narediti 5.misijo kjer je avtobus na cesti.Ter kje v vodi naj najdem ponesrečenca če mi lahko nekdo natančno pove kje je.
Najlepša vam hvala
NA POMOČ! Matej
Tukaj vse lepo piše:
http://gasilci.org/forum/viewtopic.php? ... c&start=45
http://gasilci.org/forum/viewtopic.php? ... c&start=45
nženirja pošlješ, da stisne gumb STOP, potem pa policista takoj za znakom na sredino ceste, da preusmeri promet (policist je obvezen, drugače ne narediš misije!).
-
ng
Odg: emergency 3
sej avtobusa ti sploh premikat ni treba če ne pa so u njem semizdi 3 osebe ena zravn pa ena v avtu k je pod vodo, na začetku u ta prvem avtu in pa en 2-3 še nekje na sredi u avtih
-
Lukaslo
Odg: emergency 3
Mene pa zanima ali bi mi emergency 3 ali emergency 4 delala na VISTI?
Odg: emergency 3
Moralo bi delovatLukaslo napisal/-a:Mene pa zanima ali bi mi emergency 3 ali emergency 4 delala na VISTI?

To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.
Odg: emergency 3
Če še ne veš poznamo za spletno iskanje Google in podobne strani na katerih samo vtipkaš "emergency 3 walkthrough" in takoj dobiš rezultate!Lukc napisal/-a:Mene pa zanima kako narediti misiji 4 in 5 pri emergency 3?
Ker vidim da nisi vešč tega ti prilagam link kjer se da dobiti vse "sprehode" skozi misije: http://www.emergency-planet.com/index.p ... &Itemid=56
... sleep with one eye open ...
Metallica - Enter Sandman
Metallica - Enter Sandman
Odg: emergency 3
Pozdravljeni mene pa zanima:
1.Inštaliram igrico emergency 3
2.Nato jo zaženem mi napiše, da morem kot nekakšen ***** narediti
3.Potem si pomagam z demon tools-om pa nevem kako in kaj rekel mi je neki prijatelj da morm poiskati start in tam z demon tools-om zagnati joj ne vem kako in kaj narediti nej me nekdo doda na msn in mi pomaga: matija.mrzlikar@hotmail.com
Lep pozdrav
Matija
1.Inštaliram igrico emergency 3
2.Nato jo zaženem mi napiše, da morem kot nekakšen ***** narediti
3.Potem si pomagam z demon tools-om pa nevem kako in kaj rekel mi je neki prijatelj da morm poiskati start in tam z demon tools-om zagnati joj ne vem kako in kaj narediti nej me nekdo doda na msn in mi pomaga: matija.mrzlikar@hotmail.com
Lep pozdrav
Matija
Na pomoč!
