emergency 3

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
mattej
Prispevkov: 122
Pridružen: 24. December 2005, 9:01

emergency 3

Odgovor Napisal/-a mattej »

Oj!!!
Najprej bi se opravičil za to temo sam nikjer ne nejdem informacije o tem.Kako narediti 5.misijo kjer je avtobus na cesti.Ter kje v vodi naj najdem ponesrečenca če mi lahko nekdo natančno pove kje je.

Najlepša vam hvala
NA POMOČ! Matej
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

Poišči v tej temi, ker je vse skupaj zmešano, je pa nekje bolj na zadnjih straneh.

tukaj
Uporabniški avatar
MIŠICA
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Julij 2006, 23:42
Kraj: Slape-Polje

Odgovor Napisal/-a MIŠICA »

A mi lahko kdo pove kako pri 4 misiji zavaruješ prometno nesrečo :?:
Lepo je biti gasilec.
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Tukaj vse lepo piše:

http://gasilci.org/forum/viewtopic.php? ... c&start=45
nženirja pošlješ, da stisne gumb STOP, potem pa policista takoj za znakom na sredino ceste, da preusmeri promet (policist je obvezen, drugače ne narediš misije!).
Uporabniški avatar
MIŠICA
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Julij 2006, 23:42
Kraj: Slape-Polje

Odgovor Napisal/-a MIŠICA »

Zanima me koliko je v avtombusu oseb in kako ga odstraneš pri 4 misiji in kje so vsi ponesrečenc pri 4 misiji.A ma kdo pomagalnik za emergency 3.Lp Mišica
Lepo je biti gasilec.
ng

Odg: emergency 3

Odgovor Napisal/-a ng »

sej avtobusa ti sploh premikat ni treba če ne pa so u njem semizdi 3 osebe ena zravn pa ena v avtu k je pod vodo, na začetku u ta prvem avtu in pa en 2-3 še nekje na sredi u avtih
Lukaslo

Odg: emergency 3

Odgovor Napisal/-a Lukaslo »

Mene pa zanima ali bi mi emergency 3 ali emergency 4 delala na VISTI?
Uporabniški avatar
GoGo
Prispevkov: 583
Pridružen: 4. Junij 2006, 15:13
Kraj: GE Ptuj
Kontakt:

Odg: emergency 3

Odgovor Napisal/-a GoGo »

Lukaslo napisal/-a:Mene pa zanima ali bi mi emergency 3 ali emergency 4 delala na VISTI?
Moralo bi delovat :wink:
Slika
To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.
Lukc

Odg: emergency 3

Odgovor Napisal/-a Lukc »

Mene pa zanima kako narediti misiji 4 in 5 pri emergency 3?
Uporabniški avatar
Medija
Prispevkov: 84
Pridružen: 25. September 2006, 16:37

Odg: emergency 3

Odgovor Napisal/-a Medija »

Lukc napisal/-a:Mene pa zanima kako narediti misiji 4 in 5 pri emergency 3?
Če še ne veš poznamo za spletno iskanje Google in podobne strani na katerih samo vtipkaš "emergency 3 walkthrough" in takoj dobiš rezultate!

Ker vidim da nisi vešč tega ti prilagam link kjer se da dobiti vse "sprehode" skozi misije: http://www.emergency-planet.com/index.p ... &Itemid=56
... sleep with one eye open ...

Metallica - Enter Sandman
Uporabniški avatar
CB-Matija
Prispevkov: 3
Pridružen: 9. September 2007, 11:25

Odg: emergency 3

Odgovor Napisal/-a CB-Matija »

Pozdravljeni mene pa zanima:

1.Inštaliram igrico emergency 3
2.Nato jo zaženem mi napiše, da morem kot nekakšen ***** narediti
3.Potem si pomagam z demon tools-om pa nevem kako in kaj rekel mi je neki prijatelj da morm poiskati start in tam z demon tools-om zagnati joj ne vem kako in kaj narediti nej me nekdo doda na msn in mi pomaga: matija.mrzlikar@hotmail.com :wink:

Lep pozdrav
Matija
Na pomoč!
Odgovori