Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«
- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
mito
Prispevkov: 270 Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a mito » 30. Maj 2007, 16:25
"C"
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
jernejček
Prispevkov: 320 Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a jernejček » 30. Maj 2007, 16:34
...:
C
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!
Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
stipi
Prispevkov: 359 Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03
Odgovor
Napisal/-a stipi » 30. Maj 2007, 17:09
Mislim, da je C!
Lp Stipi
MatKme
Prispevkov: 201 Pridružen: 15. Marec 2005, 11:03
Kraj: Celje - Škofja vas
Odgovor
Napisal/-a MatKme » 30. Maj 2007, 17:36
sem za odgovor: "C"
Lep pozdrav! Matevž Kmecl
MarkoŠ
Prispevkov: 1349 Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a MarkoŠ » 30. Maj 2007, 18:46
Odgovor C .
BAČO
moderator
Prispevkov: 2090 Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a BAČO » 30. Maj 2007, 19:09
" C "
LP BAČO
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
himi
Prispevkov: 471 Pridružen: 8. Maj 2005, 14:37
Kraj: Dvorjane
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a himi » 30. Maj 2007, 19:40
"C"
dkrzic
Prispevkov: 86 Pridružen: 21. September 2006, 19:50
Kraj: Borovnica
Odgovor
Napisal/-a dkrzic » 30. Maj 2007, 19:42
odg: C
Kdor ima veliko srce in voljo čvrsto naj stopi v gasilcev vrlih vrsto!
Lp!
nejč
Prispevkov: 1204 Pridružen: 31. Januar 2005, 18:07
Kraj: Dvorjane
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a nejč » 30. Maj 2007, 20:53
Odgovor C
ANDY
Prispevkov: 1512 Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru
Odgovor
Napisal/-a ANDY » 30. Maj 2007, 20:57
--C--
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
BAČO
moderator
Prispevkov: 2090 Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a BAČO » 30. Maj 2007, 21:31
ANDY napisal/-a: --C--
ANDY, ko bi v drugem poizkusu vsaj drug odgovor napisal
.
LP BAČO
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
ANDY
Prispevkov: 1512 Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru
Odgovor
Napisal/-a ANDY » 30. Maj 2007, 21:52
UPS NAPAKA
sem pa 2X prepričan da imam prav.....
( OKI pobriši moj 2 odgovor in tega tud )
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Fire|Man
Prispevkov: 336 Pridružen: 24. Maj 2005, 12:58
Odgovor
Napisal/-a Fire|Man » 30. Maj 2007, 22:40
Odgovor C
"Pa sam gasilc' sm hotu bit!"
PuMpA
Prispevkov: 492 Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj
Odgovor
Napisal/-a PuMpA » 30. Maj 2007, 22:44
C