Učimo se, na ABC

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Zaklenjeno
sasolovrenc
Prispevkov: 316
Pridružen: 7. Marec 2007, 17:30

Odgovor Napisal/-a sasolovrenc »

odgovor -C-

LP 8)
Uporabniški avatar
mito
Prispevkov: 270
Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mito »

"C"
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
Uporabniški avatar
jernejček
Prispevkov: 320
Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jernejček »

...:C :idea:
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!

Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
stipi
Prispevkov: 359
Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03

Odgovor Napisal/-a stipi »

Mislim, da je C!

Lp Stipi
Uporabniški avatar
MatKme
Prispevkov: 201
Pridružen: 15. Marec 2005, 11:03
Kraj: Celje - Škofja vas

Odgovor Napisal/-a MatKme »

sem za odgovor: "C" :)
Lep pozdrav! Matevž Kmecl
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Odgovor C.
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

" C "

LP BAČO :wink:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabniški avatar
himi
Prispevkov: 471
Pridružen: 8. Maj 2005, 14:37
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a himi »

"C"
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
dkrzic
Prispevkov: 86
Pridružen: 21. September 2006, 19:50
Kraj: Borovnica

Odgovor Napisal/-a dkrzic »

odg: C
Kdor ima veliko srce in voljo čvrsto naj stopi v gasilcev vrlih vrsto!

Lp!
Uporabniški avatar
nejč
Prispevkov: 1204
Pridružen: 31. Januar 2005, 18:07
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nejč »

Odgovor C
Uporabniški avatar
ANDY
Prispevkov: 1512
Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru

Odgovor Napisal/-a ANDY »

--C--
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

ANDY napisal/-a:--C--
ANDY, ko bi v drugem poizkusu vsaj drug odgovor napisal :lol: .

LP BAČO :wink:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabniški avatar
ANDY
Prispevkov: 1512
Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru

Odgovor Napisal/-a ANDY »

UPS NAPAKA
sem pa 2X prepričan da imam prav.....

( OKI pobriši moj 2 odgovor in tega tud )
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabniški avatar
Fire|Man
Prispevkov: 336
Pridružen: 24. Maj 2005, 12:58

Odgovor Napisal/-a Fire|Man »

Odgovor C
"Pa sam gasilc' sm hotu bit!"
Uporabniški avatar
PuMpA
Prispevkov: 492
Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj

Odgovor Napisal/-a PuMpA »

C
Slika
Zaklenjeno