Učimo se, na ABC

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Franci »

C
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabniški avatar
LeonK
Prispevkov: 368
Pridružen: 4. Marec 2006, 19:16
GE: Radlje ob Dravi
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a LeonK »

Odgovor C :lol:
GE Radlje ob Dravi spletna stran:
http://www.pgdradlje.si
Uporabniški avatar
Mirček
Prispevkov: 636
Pridružen: 19. November 2005, 12:17
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Mirček »

Odg. C :wink:
Lp Mirček
041 343 226

Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
Uporabniški avatar
jernejček
Prispevkov: 320
Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jernejček »

...:C :idea:
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!

Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
Uporabniški avatar
Matej Z.
Prispevkov: 115
Pridružen: 2. September 2006, 16:20

Odgovor Napisal/-a Matej Z. »

C
gasilc18
Prispevkov: 320
Pridružen: 22. Julij 2006, 14:45
Kraj: Slovenija

Odgovor Napisal/-a gasilc18 »

Odgovor C
Gasilc 18

Tistemu, ki mu hitimo na pomoč se zdi vsaka sirena pretiha !!!
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

c :)
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
-B-A-L-K-O-
Prispevkov: 94
Pridružen: 9. Oktober 2005, 13:33
Kraj: Kobarid & Duplje pri Vipavi

Odgovor Napisal/-a -B-A-L-K-O- »

C
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

" C "

LP BAČO :D
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Odgovor C.
Uporabniški avatar
Strnad
Prispevkov: 317
Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava

Odgovor Napisal/-a Strnad »

Odgovor C
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR
Uporabniški avatar
eustace
Prispevkov: 47
Pridružen: 18. April 2007, 11:09

Odgovor Napisal/-a eustace »

B
Blag ogenj hitro ugasne; če pa ga pustite, ga reke ne bi pogasile. (Shakespeare William)
teoretik
Prispevkov: 348
Pridružen: 2. April 2007, 17:56
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a teoretik »

Odgovor C
Svoboden si ko nisi odvisen od časa.
Uporabniški avatar
kosma
Prispevkov: 791
Pridružen: 20. Julij 2004, 18:00
Kraj: Kresnice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kosma »

Odgovor C :lol:
kosma
Uporabniški avatar
silvester
Prispevkov: 106
Pridružen: 26. Maj 2005, 9:25

Odgovor Napisal/-a silvester »

odgovor "c" :shock:
Zaklenjeno