Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«
- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Franci
Prispevkov: 1658 Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Franci » 29. Maj 2007, 13:41
C
Stati inu obstati. /Trubar/
LeonK
Prispevkov: 368 Pridružen: 4. Marec 2006, 19:16
GE: Radlje ob Dravi
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a LeonK » 29. Maj 2007, 13:45
Odgovor C
Mirček
Prispevkov: 636 Pridružen: 19. November 2005, 12:17
Kraj: Celje
Odgovor
Napisal/-a Mirček » 29. Maj 2007, 14:02
Odg. C
Lp Mirček
041 343 226
Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
jernejček
Prispevkov: 320 Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a jernejček » 29. Maj 2007, 14:08
...:
C
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!
Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
gasilc18
Prispevkov: 320 Pridružen: 22. Julij 2006, 14:45
Kraj: Slovenija
Odgovor
Napisal/-a gasilc18 » 29. Maj 2007, 15:07
Odgovor C
Gasilc 18
Tistemu, ki mu hitimo na pomoč se zdi vsaka sirena pretiha !!!
gobi
Prispevkov: 2215 Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a gobi » 29. Maj 2007, 15:21
c
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
BAČO
moderator
Prispevkov: 2090 Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a BAČO » 29. Maj 2007, 17:17
" C "
LP BAČO
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
MarkoŠ
Prispevkov: 1349 Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a MarkoŠ » 29. Maj 2007, 17:31
Odgovor C .
Strnad
Prispevkov: 317 Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava
Odgovor
Napisal/-a Strnad » 29. Maj 2007, 18:14
Odgovor C
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR
eustace
Prispevkov: 47 Pridružen: 18. April 2007, 11:09
Odgovor
Napisal/-a eustace » 29. Maj 2007, 18:38
B
Blag ogenj hitro ugasne; če pa ga pustite, ga reke ne bi pogasile. (Shakespeare William)
teoretik
Prispevkov: 348 Pridružen: 2. April 2007, 17:56
Kraj: Radovljica
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a teoretik » 29. Maj 2007, 19:24
Odgovor C
Svoboden si ko nisi odvisen od časa.
kosma
Prispevkov: 791 Pridružen: 20. Julij 2004, 18:00
Kraj: Kresnice
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a kosma » 29. Maj 2007, 21:03
Odgovor C
kosma