Lep pozdrav!
Ravnokar sem v večernih 24 ur slišal, da naj bi se v Luki Koper prevrnil tvor, katerega pa že rešujejo gasilci nastavili so tudi pivnike. Upam, da bo kdo iz primorskega konca napisal kaj več, saj take intervencije v Luki Koper niso vsakodnevne. Več o tej nesreči pa bo jutri pri 24 ur.
Če tema ni v pravi rubriki prosim moderatorja, da jo prestavi.
Prevrnjen tovor v Luki Koper
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- gasilec dejan
- Prispevkov: 265
- Pridružen: 4. Junij 2005, 22:20
- Kraj: Pobrežje-Malečnik
- Kontakt:
Prevrnjen tovor v Luki Koper
Lep pozdrav Dejan





