Ponovno so se pojavili poginuli Labodje!!!!!!
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Res da mediji napihnejo, vendar ptičja gripa je "maslo" farmacevtske industrije. Ogromno so že zaslužili od tega virusa, pa veliko še bodo. Sedaj ne delajo več teh tablet (protistrupa), ker jih imajo na zalogi. Ko pa bo zaloge zmanjkalo, se bo ptičja gripa spet pojavila. In spet bodo padali lepi denarčki v žep farmacije.

Naj te opomnim da za zdravljenje gripe take ali drugačne se ne uporablja protistrup. Drugo pa me zanima katere tablete so izdelovali na račun ptičje gripe,ki jih po tvojem sedaj ne izdelujejo več.Šmarčan napisal/-a:Res da mediji napihnejo, vendar ptičja gripa je "maslo" farmacevtske industrije. Ogromno so že zaslužili od tega virusa, pa veliko še bodo. Sedaj ne delajo več teh tablet (protistrupa), ker jih imajo na zalogi. Ko pa bo zaloge zmanjkalo, se bo ptičja gripa spet pojavila. In spet bodo padali lepi denarčki v žep farmacije.![]()
![]()
Gasilec znanja ne proda , ampak ga podari.
NA POMOČ !
NA POMOČ !