Tečaj za prve posredovalce v Teheranu - IRAN

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Večerja z gostitelji, iransko jedrsko agencijo
Priponke
DSC03049.jpg
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
erno
Prispevkov: 249
Pridružen: 12. Julij 2005, 14:22
Kraj: Slovenske Konjice

Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a erno »

Lepo da nas "gasilski šef" takole predstavlja po svetu -svaka čast.

No Milan ko boš končal v Iranu se na poti domov ustavi tudi pri nas si povabljen na čaj.
LP Erno

Čisti računi-dobri prijatelji

Slika
krasov
Prispevkov: 35
Pridružen: 6. November 2006, 22:07
Kraj: okolica Domžal

Odgovor Napisal/-a krasov »

Am Milan eno vprešanje:
Ali si bil sam v Teheranu ali je bil stabo še kakšen drug strokovnjak??

hvala za odgovor :)




LP :D
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Iz Slovenije ne.
Istočasno sta na tečaju 2 predavatelja, ker je prehudo, da bi sam predaval 5 dni vse ure v tednu.
Na teh tečajih je po eden prvi posredovalec in en radiološki strokovnjak. Z mano je bil dr. Ahmed Al-Akhabiteh (upam da sem prav napisal) iz Katarja, odličen strokovnjak, sem bil prav presenečen.
Cel tečaj je 2 tedna in ponavadi se po enem tednu predavatelja zamenjata tako, da smo bili vsega skupaj štirje.
Po anketi sodeč so bili tečajniki mnogo bolj zadovoljni z drugim tednom, kar me veseli in mi je v čast.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
krasov
Prispevkov: 35
Pridružen: 6. November 2006, 22:07
Kraj: okolica Domžal

Odgovor Napisal/-a krasov »

Še dobr sm mislu da si mogu use sam naredit pa predavat. :D


LP :D
LESCE2
Prispevkov: 1009
Pridružen: 28. April 2004, 18:18
Kraj: Lesce-Gorenjska

Odgovor Napisal/-a LESCE2 »

Sej nimamo kaj več napisat..Milan še naprej dela v svojem slogu in vsi gasilci smo lahko ponosni, da imamo med seboj takega strokovnjaka.
=D> =D> =D>
Odgovori