Tečaj za prve posredovalce v Teheranu - IRAN
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
Lep pozdrav
Lepo da nas "gasilski šef" takole predstavlja po svetu -svaka čast.
No Milan ko boš končal v Iranu se na poti domov ustavi tudi pri nas si povabljen na čaj.
No Milan ko boš končal v Iranu se na poti domov ustavi tudi pri nas si povabljen na čaj.
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
Iz Slovenije ne.
Istočasno sta na tečaju 2 predavatelja, ker je prehudo, da bi sam predaval 5 dni vse ure v tednu.
Na teh tečajih je po eden prvi posredovalec in en radiološki strokovnjak. Z mano je bil dr. Ahmed Al-Akhabiteh (upam da sem prav napisal) iz Katarja, odličen strokovnjak, sem bil prav presenečen.
Cel tečaj je 2 tedna in ponavadi se po enem tednu predavatelja zamenjata tako, da smo bili vsega skupaj štirje.
Po anketi sodeč so bili tečajniki mnogo bolj zadovoljni z drugim tednom, kar me veseli in mi je v čast.
Istočasno sta na tečaju 2 predavatelja, ker je prehudo, da bi sam predaval 5 dni vse ure v tednu.
Na teh tečajih je po eden prvi posredovalec in en radiološki strokovnjak. Z mano je bil dr. Ahmed Al-Akhabiteh (upam da sem prav napisal) iz Katarja, odličen strokovnjak, sem bil prav presenečen.
Cel tečaj je 2 tedna in ponavadi se po enem tednu predavatelja zamenjata tako, da smo bili vsega skupaj štirje.
Po anketi sodeč so bili tečajniki mnogo bolj zadovoljni z drugim tednom, kar me veseli in mi je v čast.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
