Več listni gasilski koledar 2006
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
Ja, (porka gate
) jaz sem tudi silno zaskrbljen za našega Andya, zadnje čase se res nič ne javlja
...ampak to, da je mogoče Andya prestrašiti pa ne bom "kupil"
. Mene je takrat, ko se je "driblala konkurenca" ponudb in povpraševanja poklical in povedal sem mu pač, da ima poslovanje (takšno ali drugačno) pač neka pravila, ki se jih je potrebno držati, če ne želiš težav. Upam, da mi tega ni zameril
.
lp DC
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Sicer ni ravno v temi, pa vendar naj pojasnim, da ANDY po njegovih besedah trenutno nima internetne povezave, zaradi prestavitve nekih telekomunacijskih vodov v njegovem okolju in da predvideva, da se bo zopet oglasil okrog novega leta, ko bodo stvari urejene.
To je informacija, ki mi jo je ANDY dal po telefonu, ko mi je naročil, naj z Mirček-om ta čas, skrbiva za temo "RECEPTI ZA KUHARSKE JEDI".
Drugače pa koledarji so po večini na svojih mestih, za pozdraviti je izid prvega koledarja GASILCI.ORG, ki je odlično uspel, in bo se bo treba drugo leto kar potruditi, da ostane na takšnem nivoju kot je letos, pa kdorkoli ga bo že pripravljal.
LP BAČO
To je informacija, ki mi jo je ANDY dal po telefonu, ko mi je naročil, naj z Mirček-om ta čas, skrbiva za temo "RECEPTI ZA KUHARSKE JEDI".
Drugače pa koledarji so po večini na svojih mestih, za pozdraviti je izid prvega koledarja GASILCI.ORG, ki je odlično uspel, in bo se bo treba drugo leto kar potruditi, da ostane na takšnem nivoju kot je letos, pa kdorkoli ga bo že pripravljal.
LP BAČO
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
NO NO NO!!!
Fantje jaz sem še živ in tudi TE PA TE spremljam Forum.
Tudi jaz sem prejel koledarje in moram povedat da so......zadovoljivi.
Kaj mene moti sem povedal Tom-tom-u po gsm.
Lahko pa tudi ostalim:
1. Dogovorili smo se za 12- listni koledar, ne pa 6 x 2 .......!
2. Podkarton.....?????
3. Cena....!!!
To je moje skromno mnenje. Ustvarjalci pa brez zamere- na napakah se učimo!
Bolj pogosto se pa slišimopo praznikih, ko bo v naš kraj potegnjen nov kabel ki ga morapotegnit Telekom- že delajo!!!!
Fantje jaz sem še živ in tudi TE PA TE spremljam Forum.
Tudi jaz sem prejel koledarje in moram povedat da so......zadovoljivi.
Kaj mene moti sem povedal Tom-tom-u po gsm.
Lahko pa tudi ostalim:
1. Dogovorili smo se za 12- listni koledar, ne pa 6 x 2 .......!
2. Podkarton.....?????
3. Cena....!!!
To je moje skromno mnenje. Ustvarjalci pa brez zamere- na napakah se učimo!
Bolj pogosto se pa slišimopo praznikih, ko bo v naš kraj potegnjen nov kabel ki ga morapotegnit Telekom- že delajo!!!!
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
- MarkoSimšič
- Prispevkov: 541
- Pridružen: 13. September 2003, 20:33
- Kraj: Planina
Ja kot veš je tom-tom gradbenik in za gradbenike velja da je mesec december najbolj delaven
(veseli december) je čas zaključkov in novih začetkov
No brez heca, šele danes gredo koledarji na pošto, ker enostavno je treba vso to papirnato vojno spisat in polepit pa tako naprej. moje najbolj neljubo delo a ga je pač potrebno opraviti.
Je pa zanimivo, Brko bo prišel po koledarje kar sam k meni, ker sem mu povedal da je poštnina toliko kot koledar (seveda za vsak koledar posebej ali skupaj x n približno 930 SIT za kos)
Tako, da bi lahko pa eni niste izkoristili požarnih točk, drugi pa jih niste imeli žal.
Skratka se opravičujem, čez 60 min bodo na pošti.
Čakamo pa še do Silvestra (31.12.2005) na: GORAZDA, SUZANCO, SVOPERJA, FIREBIRDA, JOŠTA IN ROKA. Tako piše v moji evidenci, če pa je kako drugače me pa pokličte na gsm: 031-660-610.
Po Silvestru pa gredo ti koledarji drugam
No brez heca, šele danes gredo koledarji na pošto, ker enostavno je treba vso to papirnato vojno spisat in polepit pa tako naprej. moje najbolj neljubo delo a ga je pač potrebno opraviti.
Je pa zanimivo, Brko bo prišel po koledarje kar sam k meni, ker sem mu povedal da je poštnina toliko kot koledar (seveda za vsak koledar posebej ali skupaj x n približno 930 SIT za kos)
Tako, da bi lahko pa eni niste izkoristili požarnih točk, drugi pa jih niste imeli žal.
Skratka se opravičujem, čez 60 min bodo na pošti.
Čakamo pa še do Silvestra (31.12.2005) na: GORAZDA, SUZANCO, SVOPERJA, FIREBIRDA, JOŠTA IN ROKA. Tako piše v moji evidenci, če pa je kako drugače me pa pokličte na gsm: 031-660-610.
Po Silvestru pa gredo ti koledarji drugam
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
No pa se počasi približujemo zimskem času ko zamenjamo staro leto za novega in upamo na bolše cajte kot gasilci!
Zanima me če bo/je letos v izdelavi večlistni gasilski koledar tako kot lani!
Lanskega žal nisem imel priložnosti naročiti!
Če ima kdo kaj informacij bi lepo prosil za njih!
Pa lep pozdrav vsem
Zanima me če bo/je letos v izdelavi večlistni gasilski koledar tako kot lani!
Lanskega žal nisem imel priložnosti naročiti!
Če ima kdo kaj informacij bi lepo prosil za njih!
Pa lep pozdrav vsem
gasilci smo ljudje katerim največ poneni človeško življenje zato nas velika večina tudi ostaja
LP ognjeni
LP ognjeni
viewtopic.php?t=7252ognjeni napisal/-a:No pa se počasi približujemo zimskem času ko zamenjamo staro leto za novega in upamo na bolše cajte kot gasilci!![]()
Zanima me če bo/je letos v izdelavi večlistni gasilski koledar tako kot lani!
Lanskega žal nisem imel priložnosti naročiti!
Če ima kdo kaj informacij bi lepo prosil za njih!
Pa lep pozdrav vsem
-
GRETA B
Odg: Več listni gasilski koledar 2006
JAZ MISLIM, DA MORA KOLEDAR PREDSTAVLJATI USPEHE IN DOSEŽKE GASILCEV V PRETEKLEM LETU. LE TAKO LAHKO LJUDEM POKAŽEMO KAKO DELOVNI SMO MI GASILCI IN S TEM DOBIMO VEČ D......! OSNUTEK KOLEDARJA LAHKO NAREDIŠ DOMA, IZBEREŠ PRIMERNE SLIKE (KI SI JIH PREJ UREDIL) IN NATO SKUPAJ S TISKARJEM VAŠO IDEJO SAMO ŠE IZPILITA IN DASTA V TISK.



