Več listni gasilski koledar 2006

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Tudi Razby prevzame pri meni tom-tom.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
LESCE2
Prispevkov: 1009
Pridružen: 28. April 2004, 18:18
Kraj: Lesce-Gorenjska

Odgovor Napisal/-a LESCE2 »

Samo nekaj me zanima ANDY mi je povedal, da je dobil nekaj res nesramnih sporočil, klicev, kjer so mu celo grozili.
Tole pa tudi mene zanima kdo je tak model in zakaj je šlo. :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Ja, (porka gate :oops:) jaz sem tudi silno zaskrbljen za našega Andya, zadnje čase se res nič ne javlja :? ...ampak to, da je mogoče Andya prestrašiti pa ne bom "kupil" :wink: :lol:. Mene je takrat, ko se je "driblala konkurenca" ponudb in povpraševanja poklical in povedal sem mu pač, da ima poslovanje (takšno ali drugačno) pač neka pravila, ki se jih je potrebno držati, če ne želiš težav. Upam, da mi tega ni zameril :? :roll:.

lp DC :smoke:
Priponke
pomislite, kaj bi bilo če bi Martin zagrozil Andyu, da ga bo prebunkal ?!
pomislite, kaj bi bilo če bi Martin zagrozil Andyu, da ga bo prebunkal ?!
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

Sicer ni ravno v temi, pa vendar naj pojasnim, da ANDY po njegovih besedah trenutno nima internetne povezave, zaradi prestavitve nekih telekomunacijskih vodov v njegovem okolju in da predvideva, da se bo zopet oglasil okrog novega leta, ko bodo stvari urejene.
To je informacija, ki mi jo je ANDY dal po telefonu, ko mi je naročil, naj z Mirček-om ta čas, skrbiva za temo "RECEPTI ZA KUHARSKE JEDI".

Drugače pa koledarji so po večini na svojih mestih, za pozdraviti je izid prvega koledarja GASILCI.ORG, ki je odlično uspel, in bo se bo treba drugo leto kar potruditi, da ostane na takšnem nivoju kot je letos, pa kdorkoli ga bo že pripravljal.

LP BAČO :wink:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

Tom-Tom je naredil res super kolendar :!: :!:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
ANDY
Prispevkov: 1512
Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru

Odgovor Napisal/-a ANDY »

NO NO NO!!!
Fantje jaz sem še živ in tudi TE PA TE spremljam Forum.
Tudi jaz sem prejel koledarje in moram povedat da so......zadovoljivi.
Kaj mene moti sem povedal Tom-tom-u po gsm.
Lahko pa tudi ostalim:
1. Dogovorili smo se za 12- listni koledar, ne pa 6 x 2 .......!
2. Podkarton.....?????
3. Cena....!!!

To je moje skromno mnenje. Ustvarjalci pa brez zamere- na napakah se učimo!

Bolj pogosto se pa slišimopo praznikih, ko bo v naš kraj potegnjen nov kabel ki ga morapotegnit Telekom- že delajo!!!!
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabniški avatar
Razby
Prispevkov: 540
Pridružen: 3. November 2003, 12:18
Kraj: Brezje na Gorenskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Razby »

Milan Dubravac napisal/-a:Tudi Razby prevzame pri meni tom-tom.
No pa sem ga le dobil. Pohvale vsem,ki so ustvarjali pri tem projektu.
Vse, česar popolnoma ne obvladamo, je nevarno. In to, kar obvladamo, je še nevarnejše; potem postanemo lahkomiselni.

Pavel Razboršek
Uporabniški avatar
MarkoSimšič
Prispevkov: 541
Pridružen: 13. September 2003, 20:33
Kraj: Planina

Odgovor Napisal/-a MarkoSimšič »

Hm, no ja. Eni pa še kar čakamo na koledar. Ne vem kdo je zdaj bolj zaposlen: Tom-tom al pa poštarji. :lol:

lp =;
Audiatur et altera pars! (Naj sišimo še drugo mnenje!) latinski
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

Ja kot veš je tom-tom gradbenik in za gradbenike velja da je mesec december najbolj delaven :oops: (veseli december) je čas zaključkov in novih začetkov :lol:

No brez heca, šele danes gredo koledarji na pošto, ker enostavno je treba vso to papirnato vojno spisat in polepit pa tako naprej. moje najbolj neljubo delo a ga je pač potrebno opraviti.

Je pa zanimivo, Brko bo prišel po koledarje kar sam k meni, ker sem mu povedal da je poštnina toliko kot koledar (seveda za vsak koledar posebej ali skupaj x n približno 930 SIT za kos) :wink:

Tako, da bi lahko pa eni niste izkoristili požarnih točk, drugi pa jih niste imeli žal.

Skratka se opravičujem, čez 60 min bodo na pošti.

Čakamo pa še do Silvestra (31.12.2005) na: GORAZDA, SUZANCO, SVOPERJA, FIREBIRDA, JOŠTA IN ROKA. Tako piše v moji evidenci, če pa je kako drugače me pa pokličte na gsm: 031-660-610.

Po Silvestru pa gredo ti koledarji drugam :twisted:
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
ognjeni
Prispevkov: 21
Pridružen: 13. Marec 2006, 0:39

Odgovor Napisal/-a ognjeni »

No pa se počasi približujemo zimskem času ko zamenjamo staro leto za novega in upamo na bolše cajte kot gasilci! :oops:

Zanima me če bo/je letos v izdelavi večlistni gasilski koledar tako kot lani!
Lanskega žal nisem imel priložnosti naročiti!
Če ima kdo kaj informacij bi lepo prosil za njih! :D

Pa lep pozdrav vsem :wink:
gasilci smo ljudje katerim največ poneni človeško življenje zato nas velika večina tudi ostaja

LP ognjeni
Uporabniški avatar
Martin P.
Prispevkov: 878
Pridružen: 11. Oktober 2004, 22:02
Kraj: Meljski hrib
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Martin P. »

ognjeni napisal/-a:No pa se počasi približujemo zimskem času ko zamenjamo staro leto za novega in upamo na bolše cajte kot gasilci! :oops:

Zanima me če bo/je letos v izdelavi večlistni gasilski koledar tako kot lani!
Lanskega žal nisem imel priložnosti naročiti!
Če ima kdo kaj informacij bi lepo prosil za njih! :D

Pa lep pozdrav vsem :wink:
viewtopic.php?t=7252 :wink:
ognjeni
Prispevkov: 21
Pridružen: 13. Marec 2006, 0:39

Odgovor Napisal/-a ognjeni »

hm... :oops:

hvala za informacijo.
gasilci smo ljudje katerim največ poneni človeško življenje zato nas velika večina tudi ostaja

LP ognjeni
GRETA B

Odg: Več listni gasilski koledar 2006

Odgovor Napisal/-a GRETA B »

JAZ MISLIM, DA MORA KOLEDAR PREDSTAVLJATI USPEHE IN DOSEŽKE GASILCEV V PRETEKLEM LETU. LE TAKO LAHKO LJUDEM POKAŽEMO KAKO DELOVNI SMO MI GASILCI IN S TEM DOBIMO VEČ D......! OSNUTEK KOLEDARJA LAHKO NAREDIŠ DOMA, IZBEREŠ PRIMERNE SLIKE (KI SI JIH PREJ UREDIL) IN NATO SKUPAJ S TISKARJEM VAŠO IDEJO SAMO ŠE IZPILITA IN DASTA V TISK.
Odgovori