Domača stran PGD Zaklanec

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Domača stran PGD Zaklanec

Odgovor Napisal/-a pilot »

Danes je uradno odprta stran prostovoljnega gasilskega društva Zaklanec, ki deluje v gasilski zvezi Horjul, regija Ljubljana 1.

Prosim če vse kritike in pripombe za izboljšanje strani sporočite.

http://www.pgd-zaklanec.com
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odgovor Napisal/-a pilot »

A res ni nobenega komentarja ali kritike?
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
PuMpA
Prispevkov: 492
Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj

Odgovor Napisal/-a PuMpA »

pilot vaša stran se mi zdi prav super :) prav nič ji ne manjka
Slika
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odgovor Napisal/-a pilot »

Hvala za kompliment.
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
fire fighter
Prispevkov: 158
Pridružen: 13. Marec 2006, 20:18

Odgovor Napisal/-a fire fighter »

Super stran, bravo res ste se potrudl :D

Lp.
Ko grejo drugi ven, gremo mi not!!!
CHAOS= Cheif Has Arived On Scene
Uporabniški avatar
Martin P.
Prispevkov: 878
Pridružen: 11. Oktober 2004, 22:02
Kraj: Meljski hrib
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Martin P. »

Sem od začetka čakal, da bo kdo našel, ampak nič...
Dobrodošli na spletni strani prostovolnega gasilskega društva Zaklanec!
Torej? :roll: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odgovor Napisal/-a pilot »

Hvala za opombo. Tiskarsko napako sem popravil.
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

pilot napisal/-a:A res ni nobenega komentarja ali kritike?
Danes sem uspel pregledat vašo stran in pripomb kolikor hočeš.

1. najbolj bode v oči , da v osnovnem meniju ni strani OPERATIVA.
Priporočal bi še stran PREVENTIVNI NASVETI. (poglej spletno stran JZZPR MB. lahko kopiraš in prilagodiš)

Pilot, veš zaradi operative smo se ustanovili in basta, to mora biti na prvem mesti, oziroma morda na drugem za kratko zgodovino društva.
Stran bo obiskal tudi kak negasilc zato preventiva ne škodi.

2. na stani člani ni nič napisanega o vaši operativni sposobnosti , oziroma o kadrovskem sestavu enote , činih , specialnostih itd....

3. Pogledal sem fotke o usposabljanju 4 mladincev. Vidiš v operativi bi napisal nekaj o tem , ali so to vaje kar tako , ali kak osnovni tečaj itd...
Vaje trodelca namreč niso najboljše usposabljanje za operativne naloge , bolj tekmovalne naloge :D :D pa pustimo raje to :D :D :D

Drugače pa kot vidim manjše skromno društvo z lepo urejenimi prostori. Pohvalno je že to , da ste sestavili spletno stran. Sedaj pa samo to tedensko oživljat in nadgrajevat. Mogoče kakšna klepetalnica, kviz, nagradno vprašanje itd....
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odgovor Napisal/-a pilot »

Ja žal stran ni še popolnoma dokončana. Seveda manjka zgodovina(v društvu se išče en list na katerem naj bi bila podrobna zgodovina, hehe), prav tako malo bolj podrobno o članih in statistika činov, specializacij...
Za preventivo bomo nekako dodajali pod uporabno (tam je že pravilna prijava na 112, signali alarma).
Kar se pa tiče usposabljanja 4 mladincev, ki še niso nikol sestavljali pravega trodelnega napada, treba najprej naučiti takoimenovano tekmovalno verzijo. Smo pa nato trenirali z postavitvijo trodelnega napada z vso opremo pospravljeno v vozilu. Drugače pa to ni za tečaj.
Kar se pa tiče klepetalnice, kviza ali pa nagradnih vprašanj je pa stran malo premalo obiskana, da bi bilo zanimivo.
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

pilot napisal/-a:Ja žal stran ni še popolnoma dokončana. Seveda manjka zgodovina(v društvu se išče en list na katerem naj bi bila podrobna zgodovina, hehe), prav tako malo bolj podrobno o članih in statistika činov, specializacij...
Za preventivo bomo nekako dodajali pod uporabno (tam je že pravilna prijava na 112, signali alarma).
Kar se pa tiče usposabljanja 4 mladincev, ki še niso nikol sestavljali pravega trodelnega napada, treba najprej naučiti takoimenovano tekmovalno verzijo. Smo pa nato trenirali z postavitvijo trodelnega napada z vso opremo pospravljeno v vozilu. Drugače pa to ni za tečaj.
Kar se pa tiče klepetalnice, kviza ali pa nagradnih vprašanj je pa stran malo premalo obiskana, da bi bilo zanimivo.
Ja kaj pa moja "glavna" pripomba : OPERATIVA ???
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odgovor Napisal/-a pilot »

To mi pa ni čist jasno kako to mislš? Predvidevam, da med operativo spada oprema in člani. Ali še kaj manjka?
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
Ndrej
Prispevkov: 411
Pridružen: 26. September 2004, 10:38
GE: PGD Prečna
Kraj: Prečna, Novo mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ndrej »

Pilot, po mojem mnenju ne rabiš pisat zgodovine. To sem na naši spletni strani tudi jaz razmišljal, samo sem potem ugotovil, da je ne bi nihče bral. Nikogar to ne zanima!! Posebno če so spisi dolgi nekaj strani...
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odgovor Napisal/-a pilot »

Jah naše društvo obstaja manj kot 15 let tko, da ne bo dolga zgodovina, hehe.
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

tistih par odstavkov pa par slikc pa res ne more skodit :wink:
Don't raise your voice, Improve your argument!
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

pilot napisal/-a:To mi pa ni čist jasno kako to mislš? Predvidevam, da med operativo spada oprema in člani. Ali še kaj manjka?
Hotel sem povedat , da bi nekako ločil društveno življenje in dejavnost (mladina , veterani, proslave , delavne akcije, trodelc, pokali, občni zbori in ostalo) od operative oziroma od dela članov operativne enote. Pod Operativo bi dal , intervencije, priprave na intervencijo, črpanje vode , razne tehnične usluge občanom, šolanje, novosti v enoti-oprema, dihalci itd...

Skratka želel sem povedat, da se mora že na osnovni strani videti operativna dejavnost enote, ne pa da jo iščeš po podstraneh.

Saj ni tako zakomplicirano kot sem napisal :D :D :D
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Odgovori