Našli ste 38 zadetkov

Napisal/-a Luli
13. Februar 2015, 8:53
Forum: Tehnično reševanje
Tema: Umikanje vozil pri nesreči na avtocesti
Odgovori: 76
Ogledi: 137127

Re: Umikanje vozil pri nesreči na avtocesti

Prispevek na to temo bo v ponedeljek (16.2.), pri Tedniku ob 20h na Slo 1.
Napisal/-a Luli
14. Januar 2015, 12:56
Forum: Ostalo
Tema: Umetniške gasilske slike
Odgovori: 278
Ogledi: 209527

Odg: Umetniške gasilske slike

28.12.2014 AC Postojna - Razdrto
Napisal/-a Luli
19. April 2011, 20:16
Forum: Fire Combat Slovenija
Tema: Gasilska disciplina - FIRE COMBAT 2011
Odgovori: 89
Ogledi: 145291

Odg: Gasilska disciplina - FIRE COMBAT 2011

Še posebej bi pohvalil obe NIni za prvi nastop v ženski ekipi ter zagnanost in vstrajnost do konca. BRAVO punci. =D> =D> =D>

Se vidimo v Ledinah.
Napisal/-a Luli
6. Februar 2010, 11:25
Forum: Vozila in oprema
Tema: Kateri rezalnik
Odgovori: 26
Ogledi: 8411

Odg: Kateri rezalnik

Napisal/-a Luli
15. Junij 2008, 23:21
Forum: Splošno
Tema: Zares dobri vici
Odgovori: 678
Ogledi: 262258

Odg: Zares dobri vici

Pride kavboj v salon in vidi ob šanku parček, ki se pomenkuje.
Potegne pištolo in njega ustreli.
Potem pristopi k njej, se nasloni na šank in ji reče:
"A ti pa kar sama?
Napisal/-a Luli
19. April 2008, 14:20
Forum: Splošno
Tema: Zares dobri vici
Odgovori: 678
Ogledi: 262258

Odg: Zares dobri vici

An Arab at the airport:

- Name?
- Abdul al-Rhazib.
- Sex?
- Three to five times a week.
- No, no... I mean male or female?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow!
- Yes, cow, sheep, animals in general.
- But isn't that hostile?
- Horse style, doggy style, any style!
- Oh dear!
- No, no! Deer ...
Napisal/-a Luli
18. Januar 2008, 17:56
Forum: Splošno
Tema: Zares dobri vici
Odgovori: 678
Ogledi: 262258

Odg: Zares dobri vici

Dragi sin!

To pismo ti pišem, da bi vedel, da ti pišem.
Če dobiš to, pomeni, da je dobro prispelo. Če ga ne dobiš, mi javi, da ti ga ponovno pošljem. Pišem počasi, ker vem, da počasi bereš.

Zadnjič je tvoj oče v časopisu prebral, da se statistično gledano največ prometnih nesreč zgodi 1 km od doma ...
Napisal/-a Luli
23. Oktober 2007, 23:35
Forum: Splošno
Tema: Zares dobri vici
Odgovori: 678
Ogledi: 262258

Završila sezona skijanja na Sljemenu pa medvjed skupi sve životinje i kaže:

- Ja sam, kao poglavar šume, organizirao jednu radnu akciju, treba sve ovo
počistiti, ipak mi tu živimo, to nam je dom.
I svi se slože i počnu raditi, jedino nema zeca. Digne se medo i vikne:
- Zekoooo!
Kad se zatrese jedan ...
Napisal/-a Luli
4. Oktober 2007, 20:04
Forum: O forumu in spletišču Gasilci.org
Tema: Program dneva foruma 2007 v POSTOJNI 6.10.2007
Odgovori: 32
Ogledi: 11531

13:00 - Zbor in kosilo v koči Mačkovec
Koča Mačkovec se nahaja ob regionalni cesti Postojna-Ljubljana približno 5 km iz Postojne. Pri gostilni Ravbar zavijete na desno, mimo spomenika in nato po desnih cestah pridete do koče. Lokacija je označena s kažipoti. Priporočamo primerno obutev in toplo ...
Napisal/-a Luli
22. Julij 2007, 22:47
Forum: Tehnično reševanje
Tema: GASILCI OSKRBELI PONESREČENEGA MOTORISTA
Odgovori: 25
Ogledi: 9394

Ali mi lahko mogoče razložite zakaj ste ga odpeljali z reševalnim vozilom,
če pa je na sliki vidno da je šel ponesrečenec v helikopter???
LP
Miha Verjetno si vprašal to, ker si prebral :arrow: http://img394.imageshack.us/img394/4894/53258344jr7.th.jpg
Ostalo ti je že odgovoril gasilc18.

:wink:
Napisal/-a Luli
30. Maj 2007, 21:01
Forum: Splošno
Tema: Zares dobri vici
Odgovori: 678
Ogledi: 262258

Ob pivu se Anglež, Francoz in Haso hvalijo, kdo ima najboljši sluh.
Pa se hvali Anglež: Last najt me zbudi nek šum. Pa grem iskati po hiši, da vidim kaj je to.
Celo hišo sem prebrskal, ko sem pogruntal, da slišim kako mi trava pred hišo raste.

Pa doda Francoz: Ah to ni nič. Tudi mene je neko noč ...
Napisal/-a Luli
9. April 2007, 1:55
Forum: Tehnično reševanje
Tema: PROMETNA AC POSTOJNA-RAZDRTO
Odgovori: 72
Ogledi: 34983

Nesreča na AC Senožeče - Razdrto v petek 6.4.

http://shrani.si/files/7xqja.jpg



Fantje če, boste vedno tko nevčakani, potem v prihodnje ne pričakujte objavljenih slik :!:
Rajši napišite kakšno konkretno vprašnje ne pa samo na slike čakat kot...


ps: Zgleda, da smo vas malo preveč razvadli ...
Napisal/-a Luli
26. Marec 2007, 19:38
Forum: Vozila in oprema
Tema: Traktor - uporaba za gasilke namene
Odgovori: 30
Ogledi: 7506

VELIKO več potrebnih podatkov in slik o prikolici :arrow: http://www.bushfiretopline.com/Content-39-23--35.html
Napisal/-a Luli
26. Marec 2007, 19:31
Forum: Vozila in oprema
Tema: HEROS čelada !
Odgovori: 176
Ogledi: 58275

stipi napisal/-a:Hvala za odgovor! A mogoče veš kakšna je cena tege (lahk na ZS)?

Lp Stipi
Malo pozno ampak vseeno :wink:

Cena v xxxx je 11,40€ / 2.732 SIT.