Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Kaj menite o tem?

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Kaj menite o tem?

Objava krnekdo » 19. januar 2014, 1:53

pojavil se je komad od skupine Langa. Leta se borimo da operemo ime gasilcev in oni s takšnim komadom. Sem jim pisal pa me ignorirajo. kaj pa ostali menite?

Še povezava do komada

http://www.youtube.com/watch?v=WbmftLG3 ... e=youtu.be
krnekdo

Odg: Kaj menite o tem?

Objava jeny » 19. januar 2014, 11:53

Jej pa tak komad, prvič za slišat obup, drugič pa jih je lahko sram da pojejo take bedarije o nas gasilcih, to jih je za skenslat in na vsakem nastopu z odra spodit in pa v rit brcnit. Če se pojavijo na primorskem naj se pripravijo na to....
jeny

Objava gubina » 19. januar 2014, 12:41

naj bi bilo tole namensko samo za Bratonske gasilce.vendar dobro vemo, da na splošno ljudje skup potegnejo črto pod vse.če bi pesem vsaj omenjala delo gasilcev in ne pijančevanje le teh.
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 746
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Re: Kaj menite o tem?

Objava Maverik » 19. januar 2014, 13:45

Skupina Langa se sklicuje na to, da so ustvarili tako pesem po navodilih naročnika, beri PGD Bratonci. Če je to res, je to še bolj zaskrbljujoče. Če se omenjeno gasilsko društvo samo tako vidi kot prepeva besedilo, pol pa je boljše da zaprejo vrata, ker očitno niso za opravljanje tega poslanstva in nam kvarijo ugled vsem ostalim. :evil: :(
Maverik

Objave: 90
Registriran: 20. marec 2005, 0:08

Objava mko » 19. januar 2014, 20:43

Evo dokaz več da imamo v Sloveniji res gasilsko-folklorna društva, še največ na vzhodu države, pesem pa zgovorno pove vse v besedilu. Sramota za to omenjeno društvo, če so res naročili tako pesem.
mko

Objava Matjaž Zupan » 20. januar 2014, 14:41

Očitno se kljub vsemu trudu, da bi razbili povezavo gasilci-pijanci, še ni kaj dosti spremenilo... :roll: In se tudi ne bo, dokler je za zadosti velik odstotek gasilcev in tudi ljudi, ki niso gasilci, tako obnašanje sprejemljivo.
Matjaž Zupan

Objave: 674
Registriran: 21. julij 2003, 20:12

Re: Kaj menite o tem?

Objava peugeot » 22. januar 2014, 16:56

Torej, na youtubu sem prebral da se gospod Kontrec večkrat sklicuje na dejstvo, da je komad posnet zgolj in samo za potrebe PGD Bratonci. Ne razumem torej zakaj je stvar objavljena na tako javnem portalu kot je youtube. Rajši bi jo na kakšnem spominskem mediju dal samo članom tega PGD. Prav tako ne razumem kako lahko člani dotičnega PGD dopustijo, da skupina prepeva take zadeve o njih.
Ne vem za vas ostale, ampak če bi se za moje PGD pojavila podobna zadeva bi vodstvo verjetno že razmišljalo o štriku. :)
Kam gre ta svet...
Uporabnikova podoba
peugeot

Objave: 116
Registriran: 19. oktober 2013, 18:58
GE: Sela

Objava mali_tona » 22. januar 2014, 18:13

najbol relavantno bi bilo če bi se oglasil kak član PGD Bratonci pa da vidimo kaj je zdaj tu res [-o<
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 387
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Objava opazovalecB » 22. januar 2014, 19:27

Člani PGD Bartonici vrjetno pijejo mezlega Uniona pa nimajo časa spremljati forum.
opazovalecB

Objava Primoz » 22. januar 2014, 20:53

enostavno: smeti....
Uporabnikova podoba
Primoz

Objave: 1029
Registriran: 25. februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Objava joe » 27. januar 2014, 17:15

Temo lahko nadaljujemo z ostalimi ''gasilskimi videospoti'', malo sem iskal in našel tole, kar 'nas' predstavlja na youtubu

Obstaja celo otroški ansambel tapravi gasilci

vsem poznane

ni videospot ampak ga enostavno moram objavit

Še iz bivše države

joe

Objave: 50
Registriran: 30. julij 2013, 17:44

Objava Aleks97 » 27. januar 2014, 20:04

Zagotovo se stanje izbolšuje. Vendar nekih dogodkov/dejanj po katerih najbrš slovimo že stoletje ne moremo popraviti v parih letih, potreben je čas, in seveda prizadevanje nas samih se pa najdejo tudi izjeme - tudi med nami katerim še ni čisto jasno da ni ničveč tako, kot še pred 30 ali več leti, ko je bil cilj politi čimveč vode na kozolec, in šprical je skorajda vsak kateri je takrat prišel mimo. Sami vemo, da gasilstvo postaja zelo širok pojem in ne več dobri stari *trodelc* z motorko. To je moje mnejne in verjamem, da marsikateremu, od vas ne-bo všeč.
NA POMOČ!
Uporabnikova podoba
Aleks97

Objave: 179
Registriran: 7. januar 2013, 20:28

Objava Mayamaya » 28. januar 2014, 19:16

Osebno sem klical na številko, ki naj bi bila od nekoga v vodstvu PGD Bratonci (na koncu se je sicer izkazalo, da je to nek bivši član njihovega UO). Vprašal sem ga, če so res oni naročili to sramoto, pa mi je odgovoril, da so člani skupine Langa in nekateri njihovi gasilci prijatelji, ter so se odločili, da bodo tako pesem sestavili. ŽALOSTNO!
Uporabnikova podoba
Mayamaya

Objave: 256
Registriran: 26. januar 2014, 21:02

Objava mundat » 29. januar 2014, 12:23

sploh mi ne omenjat tega "gasilca Sašota" iz oddaje "na zdravje"...jao #-o
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Uporabnikova podoba
mundat

Objave: 817
Registriran: 29. september 2008, 9:46
GE: Gornja Radgona

Objava mali_tona » 29. januar 2014, 20:13

se nevem neki je že blo povedano kje je član ta sašo ?

glede onih videospotov se vsi nas ne prikazujejo v slabi luči eni so pa katastrofa :roll:
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 387
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Naprej

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov