Kaj naj rečem vse pohvale, da ste tako odlično izpeljali tako vajo predor kot tudi vajo požara s plinom.
Ko sem bil na tečaju tehnično reševanje, nevarne snovi, praktičneje vaje za vodje enot in IDA sem takoj videl, da vaši inštruktorji obvladajo znanje, danes so samo to dokazali.
Vsaka čast ekipi.
Danes pa ni bila samo vaja s plinom ampak so imeli kolegi italjani pravo eksplozijo plina v Milanu.

lahko si ogledate tukaj:
http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/ ... 080567.php
Bomo videli kako se bodo jutri odrezali kolegi iz MB enota RBK
Janez T!
Tudi če bi šla sredstva davkoplačevalcev bi sredstva bila dobro porabljena, ker bi se inštruktorji in ostali nekaj novega naučili oz. tudi nekaj novega videli in kasneje bi to znanje prenašali na druge gasilce oz. druge službe.
Še noben ni prišel pameten z znanjem na svet, še vsak se je moral kaj naučiti, zato imamo gasilci izobraževanje oz. vaje.
