Za zabavo bo poskrbel ansambel Gašperji, pijačo in jedačo pa vam bomo postregli šentviški gasilci!
Obeta se tudi velik srečelov!
Lepo vabljeni!
P.s.: Če pridete, me poiščite pa bom dal za kakšno pijačo!



Pri nas trenutno še ni dežja, vendar pa vremenarji napovedujejo v večernih urah... Tvegati pa se ne splača, saj bi bila izguba prevelika!Drago napisal/-a:Vrsho napisal/-a:Veselica zaradi slabega vremena odpade in je prestavljena na petek 18.6.2004!(porka gate) pa tako lepo vreme sem vam zrihtal
![]()
no, pri nas se pa ni nič odpovedovalo
![]()
lp DC![]()


Katera pa je tvoja zaročenka? Sej mogoče jo pa poznam! Priprav se, ker šranga bo draga...Skavt napisal/-a:Jaz grem 18 že na morje. Sem pa prejšnji teden poslal na veselico svojo zaročenko, ki je čistokrvna šentvidčanka. In je bila razočarana ker je odpadla.![]()
Moram mal lobirat če se slučajno poročim v Šentvid nad LJ. Upam, da me boste sprejeli v društvo.