Gasilska veselica v Šentvidu

Nove dogodke objavljajte v Koledarju na prvi strani portala (www.gasilci.org)!
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Gasilska veselica v Šentvidu

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Šentviški gasilci vas vabimo na veliko gasilsko veselico, ki bo 12.6.2004 v večernih urah v Šentvidu pred Ljudskim domom (v neposredni bližini cerkve). 8)

Za zabavo bo poskrbel ansambel Gašperji, pijačo in jedačo pa vam bomo postregli šentviški gasilci! :oops:

Obeta se tudi velik srečelov! 8)

Lepo vabljeni! :P

P.s.: Če pridete, me poiščite pa bom dal za kakšno pijačo! :beer:
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

No a kdo pride, da vem, kok pijače moram rezervirat. :twisted:
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

Mogoče jaz ...če bo čas dopuščal :? ...sem namreč v Kočevju do poznih ur...

bomo videli...se še slišiva po GSM :wink: ....
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Veselica zaradi slabega vremena odpade in je prestavljena na petek 18.6.2004! :oops:
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Vrsho napisal/-a:Veselica zaradi slabega vremena odpade in je prestavljena na petek 18.6.2004! :oops:
:o (porka gate) pa tako lepo vreme sem vam zrihtal :roll: :wink: no, pri nas se pa ni nič odpovedovalo 8)

lp DC :band: :lol:
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Drago napisal/-a:
Vrsho napisal/-a:Veselica zaradi slabega vremena odpade in je prestavljena na petek 18.6.2004! :oops:
:o (porka gate) pa tako lepo vreme sem vam zrihtal :roll: :wink: no, pri nas se pa ni nič odpovedovalo 8)

lp DC :band: :lol:
Pri nas trenutno še ni dežja, vendar pa vremenarji napovedujejo v večernih urah... Tvegati pa se ne splača, saj bi bila izguba prevelika! :oops:
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

V sosednji vasi bi se morala zdaj začeti proslava....in trenutno se je razbesnelo neurje :cry: (porka gate :evil: ), tudi če takoj neha je prireditev šla.... :evil:

lp DC :x
Uporabniški avatar
Gregor K.
moderator
moderator
Prispevkov: 3046
Pridružen: 16. Februar 2003, 13:20
Kraj: Nekje na poti...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Gregor K. »

Kako? :shock: Drago si pa ja napisal da se ni nič odpovedovalo? :shock: :lol: :twisted: Ja, pri nas je tudi pošteno padalo in sekalo! :?
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)

In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...

http://www.facebook.com/pgdokonina
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Pri nas je zdele začel padat... :?

Avtomobili so na varnem, jst pa tud! Odločitev za veselico je bila pa kr pametna! :D
Uporabniški avatar
Skavt
Prispevkov: 476
Pridružen: 17. December 2002, 0:31
Kraj: Nadlesk- Loška dolina
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Skavt »

Jaz grem 18 že na morje. Sem pa prejšnji teden poslal na veselico svojo zaročenko, ki je čistokrvna šentvidčanka. In je bila razočarana ker je odpadla. :cry:
Moram mal lobirat če se slučajno poročim v Šentvid nad LJ. Upam, da me boste sprejeli v društvo. :lol:
Z znanjem raste dvom!
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Skavt napisal/-a:Jaz grem 18 že na morje. Sem pa prejšnji teden poslal na veselico svojo zaročenko, ki je čistokrvna šentvidčanka. In je bila razočarana ker je odpadla. :cry:
Moram mal lobirat če se slučajno poročim v Šentvid nad LJ. Upam, da me boste sprejeli v društvo. :lol:
Katera pa je tvoja zaročenka? Sej mogoče jo pa poznam! Priprav se, ker šranga bo draga... :lol:

V društvu pa je vsak dobrodošel! :)
VINKO

24 UR ZA PRIJATELJA

Odgovor Napisal/-a VINKO »

Da ste veselico prestavili sem zvedel od Gašperjev, ki so bili zvečer na naši prireditvi 24 UR ZA PRIJATELJA. Glede na to, kdaj je že pri vas začel padati dež, smo imeli mi veliko sreče, ker se je pri nas usulo "šele" ob 24 uri. Tako da smo prireditev skoraj v celoti izvedli, razen nedeljskega dela programa. Z rezultatom pa smo tudi vsi zadovoljni.
Nekaj o tej prireditvi lahko preberete tudi na naslovu:
http://www.mizarstvo.com/sportno_drustv ... akcije.htm
Akcija še ni zaključena!

Za petek in soboto, ko se v Ljubljani obeta cel kup veselic, pa želim vsem jasno in vroče vreme (da bi se vremenarji le enkrat zmotili v našo korist).
Lep dan
Uporabniški avatar
Skavt
Prispevkov: 476
Pridružen: 17. December 2002, 0:31
Kraj: Nadlesk- Loška dolina
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Skavt »

Vrsho napisal/-a:
Katera pa je tvoja zaročenka? Sej mogoče jo pa poznam! Priprav se, ker šranga bo draga... :lol:

V društvu pa je vsak dobrodošel! :)[/quote]


Sem že mislil, da se bom zmazal brez šrange! :) :) Sicer ste jo pa bolj slabo pazili.......
Z znanjem raste dvom!
Štajerc
Prispevkov: 300
Pridružen: 15. Februar 2003, 7:59
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Štajerc »

petek, 18.6. ob kolkih?!?

Če se mi vsipamo, bo definitivno fešta!!!

lp

bp
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Zvečer... Uradni začetek je ob 7h, zares se bo pa začelo ob 8h, 9h, ko pridemo operativci iz vaje... :)
Zaklenjeno