Ozadja

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Ozadja

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Zanima me, kakšna ozadja imate na svojih računalnikih.Jaz sem ga ravno danes zamenjal, prej sem imel BMW-ja M3, sedaj pa moje ozadje krasi slika, ki je v priponki! 8)
Priponke
Moje ozadje
Moje ozadje
Matjaž Zupan
Prispevkov: 674
Pridružen: 21. Julij 2003, 20:12

Odgovor Napisal/-a Matjaž Zupan »

Jaz imam kar tisto standardno modro ozadje Windows 98. Še najbolje izgleda,pa še modra barva baje pomirja... :wink:
Uporabniški avatar
MarkoSimšič
Prispevkov: 541
Pridružen: 13. September 2003, 20:33
Kraj: Planina

Odgovor Napisal/-a MarkoSimšič »

Živjo!

Jaz jih ponavadi menjujem, zdaj imam pa že kar nekaj časa tega... :lol: :lol: 8)

P.S.: Slika je nasatla na poti na kongres na Bled. Prepoznate "civilista", ki pa nam je povedal, da je član PGD Beltinci. :lol:
Priponke
slikca02.jpg
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

Jah no, jaz sem imel ozadja po nekje 3 do 4 mesece.
Priponke
0919.jpg
0430.jpg
f1_championship_1024.jpg
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rafter »

HotBird napisal/-a:P.S.: Slika je nasatla na poti na kongres na Bled. Prepoznate "civilista", ki pa nam je povedal, da je član PGD Beltinci. :lol:
Mogoče je res iz Beltinec, ampak sem slišal, da zadnje čase bolj v LJ šprica kot doma... :wink:

Pa še nekaj izmed mojih wallpaperjev:
Priponke
angel.jpg
any-key.jpg
bosnian_cops.jpeg
Uporabniški avatar
Grega
Prispevkov: 238
Pridružen: 23. Oktober 2002, 0:28
Kraj: Bled-Aerodrom Ljubljana
Kontakt:

ozadja

Odgovor Napisal/-a Grega »

pa še moja :D
Priponke
božiček.jpg
Slika 006.jpg
2.jpg
Grega ( 040 738 525 )
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rafter »

In še ti trije:
Priponke
Polzela1.jpg
Rafting Lent 98.jpg
Dogy.JPG
Uporabniški avatar
binep
Prispevkov: 556
Pridružen: 1. September 2002, 23:55
Kraj: Podnart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a binep »

Še moja. Sicer ukradena od našega poveljnika GZ, ampak mi je že kar pol leta všeč, še en čas ne bom zamenjal.

lp

Bine
Priponke
SLIKA NAMIZJE.jpg
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rafter »

Vmes jih je bilo nekaj iz požarov v Californiji, ki jih je Mitja takrat uploadal, pa nima smisla, da jih spet pošiljam jaz;

seveda pa ne smem pozabiti te:

Pa lep pozdrav!
Priponke
wp_1.jpg
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

HotBird napisal/-a:Prepoznate "civilista", ki pa nam je povedal, da je član PGD Beltinci. :lol:
Ja pa je res, Vlado Kreslin je ogromno naredil za PGD Beltinci. Za novi GVC se lahko zahvalijo njemu in njegovim koncertom. 8)

lp DC :wink:
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

No danes pa sem dal gor eno novo ozadje. Če kdo še kako rabi http://www.rosenbauer.com/index.php?USE ... e_id=734#s
Priponke
cms_media.jpg
Odgovori