Lep podrav. Ker nas je kar nekaj gasilcev na facebook-u sem tudi tam ustvaril skupino. Upam da se vas pridruži čem več:
https://www.facebook.com/groups/514743281913806/
Skupina gasilcev na Facebooku
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Skupina gasilcev na Facebooku
Lp, Luka
Kjer je problem, je tudi rešitev.
Kjer je problem, je tudi rešitev.