Stran 1 od 1

šola za gasilske tehnike na IG-u

Objavljeno: 3. November 2003, 22:02
Napisal/-a car123
Kje bi lahko izvedel kaj več o šoli za gasilske tehnike na IG-u. Kako priti do te izobrazbe......?


lp,Denis

Objavljeno: 3. November 2003, 22:08
Napisal/-a Drago
Poglej: viewtopic.php?t=1123

lp DC

Objavljeno: 4. November 2003, 0:50
Napisal/-a binep
Denis!

Pogoj za vključitev v program gasilskega tehnika je:

- 5 stopnja izobrazbe ( srednja šola )
- uspešno zaključeno izobraževanje za poklicnega gasilca
- 2 leti delovnih izkušenj ne delovnem mestu poklicnega gasilca
- potrjeno zdravniško spričevalo

Lp

Bine