Stran 1 od 1
šola za gasilske tehnike na IG-u
Objavljeno: 3. November 2003, 22:02
Napisal/-a car123
Kje bi lahko izvedel kaj več o šoli za gasilske tehnike na IG-u. Kako priti do te izobrazbe......?
lp,Denis
Objavljeno: 3. November 2003, 22:08
Napisal/-a Drago
Objavljeno: 4. November 2003, 0:50
Napisal/-a binep
Denis!
Pogoj za vključitev v program gasilskega tehnika je:
- 5 stopnja izobrazbe ( srednja šola )
- uspešno zaključeno izobraževanje za poklicnega gasilca
- 2 leti delovnih izkušenj ne delovnem mestu poklicnega gasilca
- potrjeno zdravniško spričevalo
Lp
Bine