Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
ALK 18/9 PGD Gornja Radgona
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
- mundat
- Prispevkov: 818
- Pridružen: 29. September 2008, 9:46
- GE: Gornja Radgona
- Kraj: PGD Gor. Radgona
Odg: Nabava AL - pomoč
Smo ziher je!
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Odg: Nabava AL - pomoč
Na smrekici je logotip DDRmundat napisal/-a:Smo ziher je!![]()
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
- mundat
- Prispevkov: 818
- Pridružen: 29. September 2008, 9:46
- GE: Gornja Radgona
- Kraj: PGD Gor. Radgona
Odg: Nabava AL - pomoč
In....je kaj novega? Upam da bo lestev počasi prišla v Ljutomer, ker jo tudi ZELO potrebujete....gasilec77 napisal/-a:Lep pozdrav in čestitke v Gornjo Radgono.....
Sicer ne dajemo na velik zvon..... Tudi v Ljutomeru v kratkem ( 2-3 tedne) pričakujemo avto lestev:):)
lp
Dušan H.
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Odg: Nabava AL - pomoč
mundat napisal/-a:In....je kaj novega? Upam da bo lestev počasi prišla v Ljutomer, ker jo tudi ZELO potrebujete....gasilec77 napisal/-a:Lep pozdrav in čestitke v Gornjo Radgono.....
Sicer ne dajemo na velik zvon..... Tudi v Ljutomeru v kratkem ( 2-3 tedne) pričakujemo avto lestev:):)
lp
Dušan H.
....No, nebo je čuj:):).... Lestev je šla v drugo enoto:(... Ponoči pa bi jo rskoraj rabili, smo imeli požar v stanovanjskem bloku ( 5 nadstropje). Ampak, hvalabogu, ni bilo nič resnega.
Vedno pričakuj nepričakovano!
*******************************************
*******************************************