Izvoz vozila na neintervencijsko vožnjo?!

Vse kar je povezano z organiziranostjo gasilstva in predpisi
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
polo98

Odg: Izvoz vozila na neintervencijsko vožnjo?!

Odgovor Napisal/-a polo98 »

Če potegneš__________________, eni uživate glede lučk in sireno, ampak niste sami na cesti, kot je že omenjeno v zgprnjih postih! (gre se za vaje).
Odgovori