Zivjo!
Ah, Metod, hvala vseeno, ker si se potrudil. Bom vprasala Darjo. Vsekakor se pa odpirajo nova vprasanja sproti. Ampak res pa ne vem, kako bo sedaj s prijavljanjem na tecaje, ker dejansko bom potem lahko v drustvu sama poslala vse stvari naprej, ce bom imela geslo samo jaz, soglasja predsednika in poveljnika nekako ne bo, ali pac? A se je ze kdo na nov nacin prijavil na kaksen tecaj?
Lp, Mateja
PS: V Münchnu so se zaceli pomladni dnevi. to je kar praznik tukaj, tocijo pivo, v litrskih kruglah - malo pivo je pa pol litra - haha, to je pa se za gasilske mere obilno. Ok, malo sem ven iz teme, se mi zdi pa lepo, da veste ....

