Gostovanje spletnih strani društev

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Ali bi s spletnimi stranmi vašega društva gostovali na Gasilci.org?

Da
120
59%
Ne
15
7%
Mogoče
30
15%
Samo, če bi bila ponudba zelo ugodna
39
19%
 
Skupaj glasov: 204

Uporabniški avatar
scorpz
Prispevkov: 56
Pridružen: 18. April 2006, 1:49
GE: Slovenske Konjice
Kraj: Slovenske Konjice
Kontakt:

Odg: Gostovanje spletnih strani društev

Odgovor Napisal/-a scorpz »

Gost14 napisal/-a:Sicer malo kasno ampak vseeno.
Je že kdo pomislil, da bi reskiral en kolikor toliko spodoben računalnik (namesto, da ga vrže v smeti, ko nabavi novega), instalira gor clarcconnect (linux, instalacija brez problemov) in registrira poddomeno na gajba.net.

Cena: strošek porabljene elektrike na leto za vaš računalnik.
Prenos: Odvisen glede na vašo internetno povezavo!
+cena internetne povezave

Kar je potem več kot pa neko osnovno gostovanje, ki se pa začne že od 3e/mesec dalje...
Ne igraj se z ognjem,
če nočeš, da se on igra s teboj.
brezlj
Prispevkov: 6
Pridružen: 22. Marec 2011, 16:25

Odg: Gostovanje spletnih strani društev

Odgovor Napisal/-a brezlj »

Smo že razmišljal, ampak da vse to nardiš rabiš čas in prostor, pa še dodatni stroški ratajo. Ko pa gledam tole gostovanje sploh ta najcenejši paket, me pa sploh mine, da pršparam teh 42 €/leto. Se mi zdi kar mejhen strošek. Če pa rabš več, pa jasn zapravš več dnarja, sam pol ga verjetn tud tok več dobiš :wink:
Odgovori