Nad panj bo šel pa verjetno s kakšnim litrom šmarnice v sebi in kakšnim litrom bencina na bakli.
SRŠENI???
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- MarkoSimšič
- Prispevkov: 541
- Pridružen: 13. September 2003, 20:33
- Kraj: Planina
Pred leti smo uničili gnezdo srešenov z ogljikovim dioksidom iz jeklenke gasilsnika, potem vso stvar posesali z sesalcem. Vrečko oz. dve pa skurili. Seveda smo bili primerno oblečeni. Zadeva je dobro delovala.
Glede strica pa tole; v naših koncih se pravi na kobanske ni šmarnice, tako kot na celjskem ni cvička !
Lep ostanek vikenda !
pbb
Glede strica pa tole; v naših koncih se pravi na kobanske ni šmarnice, tako kot na celjskem ni cvička !
Lep ostanek vikenda !
pbb
če te je strah, delaj tisto česar te je strah !
