Emergency 4

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rafter »

PATRIKUS napisal/-a:Rafter reces jurja pa roka pa dobis igerco :D Vsaj zasluzek imas :D
Ajajaj, to pa ne gre - piratsko robo prodajat. Slabo idejo si nam dal. :roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

ich habe amerikanishe verison ! wiii 8)

tenx Grega
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

a je ze kdo stestiro multiplayer ?
ce je kdo zainterisiran se lah zmenmo pa probamo 8)

LP
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

ok sprobo sm MP :lol:
igrali smo never ending game, 4 igralci
2 sma mela gasilce, en resevalca, en pa policiste in tehnike

morem rect da je full dobro, sploh ko se zacnejo mal vecji pozari ki vsebujejo po 4-5 mojih in isto njegovih samo gasilskih vozil , medtem ko ti drugi nudijo podporo :) torej predstavljajte si like 10 gasilskih + 5 policajov usmerja provmet, + resilci ,ki gasijo celo ulico (enih 5 blokov) pac prava intervencija

:P


LP
Tine Žen
Prispevkov: 343
Pridružen: 25. September 2004, 17:41
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tine Žen »

Pero napisal/-a:ok sprobo sm MP :lol:
igrali smo never ending game, 4 igralci
2 sma mela gasilce, en resevalca, en pa policiste in tehnike

morem rect da je full dobro, sploh ko se zacnejo mal vecji pozari ki vsebujejo po 4-5 mojih in isto njegovih samo gasilskih vozil , medtem ko ti drugi nudijo podporo :) torej predstavljajte si like 10 gasilskih + 5 policajov usmerja provmet, + resilci ,ki gasijo celo ulico (enih 5 blokov) pac prava intervencija

:P


LP

ja stvar super deluje dejmo se enkret zmeniti pa se dobimo gor pa gremo skupi en špil
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

cetrtek zvecer ? ma kdo cajt ? 8)
najbolse bi blo ce smo 4je :)


LP
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

Tine Žen napisal/-a:
ja stvar super deluje dejmo se enkret zmeniti pa se dobimo gor pa gremo skupi en špil
Ko boš poslal :roll: :roll:
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rafter »

Pero napisal/-a:ich habe amerikanishe verison ! wiii 8)

tenx Grega
Katera pa je ta amerikanerska verzija? :shock: :? :lol:
dobovsek
Prispevkov: 81
Pridružen: 31. Julij 2004, 14:51

Odgovor Napisal/-a dobovsek »

Pero jst mam čas v četrtek po 9uri. Bi probal to igrati, zihr more bit super :D

Lp Rok :wink:
Pozdrav iz pod kamniških planin ;)
Uporabniški avatar
Ndrej
Prispevkov: 411
Pridružen: 26. September 2004, 10:38
GE: PGD Prečna
Kraj: Prečna, Novo mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ndrej »

Rafter napisal/-a:Katera pa je ta amerikanerska verzija?

Lažje misije imaš :lol: Ne, saj se hecam


To je isto nemška ali francoska verzija igre, na katero potem naložiš eno novo datoteko z angleškim besedilom. Menda pa to prevede samo text in game tips , govorjenje in videi so isti.
PATRIKUS
Prispevkov: 618
Pridružen: 7. Maj 2005, 14:17

Odgovor Napisal/-a PATRIKUS »

PERO jaz mam cas v cetrtek od 15:00 naprej :D

LP PATRIKUS 8)
Na mladih svet stoji!
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

hmm pirslo je do male spremembe, jaz ne morem v cetrtek zvecer kr mamo vaje :lol:

mam pa prej cas, tk da lahko eno rundo ob 15h dol vdarimo ? :twisted:
dobovsek
Prispevkov: 81
Pridružen: 31. Julij 2004, 14:51

Odgovor Napisal/-a dobovsek »

Tut jaz ne morem v četertek zvečer, imamo sestanek UO. Mi je pa kul ob 15ih.
Pozdrav iz pod kamniških planin ;)
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

no ok mal pred 15h bom prlepo server name pa password , pa se dobimo gor
:)

LP
Uporabniški avatar
Grega
Prispevkov: 238
Pridružen: 23. Oktober 2002, 0:28
Kraj: Bled-Aerodrom Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Grega »

sporoči ime serverja pa pasworda
Grega ( 040 738 525 )
Odgovori