"GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Vse kar je povezano z organiziranostjo gasilstva in predpisi
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Fireman: Urednik Gasilca (g. Marko Pograjc) je zaposlen na GZS in je sicer kar OK fant. Po moje on nosi (naj) manjši del krivde za tako uredniško politiko kot je (bila), ureja pa tudi vse, kar izide (pisnega) iz naslova GZS. Zamenjava urednika Gasilca (po mojih info) ni predvidena.

Matej: Revija Gasilec nima zaposlenega nobenega novinarja (razen samega urednika). Obstoja dopistniška mreža, se pravi, v Gasilca pišejo gasilci sami oziroma "amaterski" novinarji, ki so iz vseh krajev Slovenije (pa še ti ne dobijo honorarja, kot vidiš :( ).

LP
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Samo za informacijo

Odgovor Napisal/-a Peter »

Anketa na naslovni strani je javna in temu primerni so tudi rezultati. Za urednika nevem, če je glasoval za 5, je pa nekdo z Gorenjske glasoval kar 15-krat za 2. Za tega nekoga sicer vem, kdo je, pa ga bom zaenkrat samo preko foruma opozoril, da se to pač ne spodobi.

Drugače pa člani foruma lahko izkoristijo možnost anket, ki jo le-ta ponuja. Ankete lahko odpirajo samo člani, vsak član pa lahko odgovarja samo enkrat.
Uporabniški avatar
mezan
Prispevkov: 178
Pridružen: 9. Avgust 2002, 12:00
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mezan »

Drago:

EJ fantje, ... :D :D :D

Ta je dobra!
Uporabniški avatar
mezan
Prispevkov: 178
Pridružen: 9. Avgust 2002, 12:00
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mezan »

Peter:
Uredi glasovanje tako, da vsak lahko glasuje samo enkrat - bo vsaj pošteno
Uporabniški avatar
Matej B.
Prispevkov: 1138
Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
GE: Ptuj / Tržec
Kraj: Ptuj - Tržec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matej B. »

Fireman in ostali:

nekaj me zanima glede tega posveta-seminarja " Aktivna požarna zaščita", 3.oktobra v stavbi Tehniških fakultet. A bom ob 15.uri še lahko vstopil v dvorano, saj prej ne morem ker imam predavanja na sosednji fakulteti? ??
Če bo kateri od forumovcev v bližini naj me kontaktira na GSM 041/985-946 in me okoli 15.ure obvesti o stanju!!

Hvala!!
Uporabniški avatar
Fireman
Prispevkov: 206
Pridružen: 24. Julij 2002, 16:16
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Fireman »

Matej!
Če bo le mogoče, kar pa ne verajamem (med predavanji se ne spodobi govoriti po telefonu) :oops:, ni problema. :)
Uporabniški avatar
Matej B.
Prispevkov: 1138
Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
GE: Ptuj / Tržec
Kraj: Ptuj - Tržec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matej B. »

Ja ni kaj! Ravno danes sem bil v predavalnici Borut Pečenko (to je tista v kateri bo posvet) in moram reči da je zelo prostorna, tako da je prostora zelo veliko. Jaz končam s predavanji na drugi fakulteti ob 14.30, tako da se bom vrnil na Smetanovo in če bo kakšna pavza okrog 15.ure bom "smuknil" noter ter malce poslušal ( seveda če še bo izvedljivo).
Torej Fireman, če bo možno okrog 15.ure, potem kar pokliči!!!
Uporabniški avatar
pouzek
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. September 2002, 18:01
Kraj: Stara Vrhnika

e-naslov GASILCA

Odgovor Napisal/-a pouzek »

Ej, fantje,
a mi lahko nekdo sporoči e-naslov (od GASILEC-a) na katerega lahko pošljem članek za objavo v reviji GASILEC.
A je sploh še čas :oops: ?

NA POMOČ!!!
Uporabniški avatar
mezan
Prispevkov: 178
Pridružen: 9. Avgust 2002, 12:00
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mezan »

Če se še niso preselili, je to naslov, drugače pa lahko pošlješ tudi e-mailu, vsaj jast vse moje članke tako pošiljam:
gasilska.zveza-slo@siol.net

Gasilska zveza Slovenije
g. POGRAJC
Prešernova 11

1000 LJUBLJANA
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

mezan:

Si videl :?: :!: V zadnjem "Gasilcu", kdor čaka - dočaka :lol: Sicer pa je v tej (zadnji) številki zopet ogromno "cvetk", ki bodo za nas forumovce še kako zanimive :lol: (ooooo bog :roll: )

lp DC
Uporabniški avatar
mezan
Prispevkov: 178
Pridružen: 9. Avgust 2002, 12:00
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mezan »

Drago:

Če ne bi napisal, tudi vedel ne bi da je številka že izdana. Doma so jo lepo pospravili v predal. Vidim pa , da več kot en članek ne gre, kratka predstvaitev PGD Bled-a, bo verjetno v naslednji številki.
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Verjetno ima urednik v planu zelo široke predstavitve PGD Bled-a :shock: , kar je z ozirom v bodočnost pravzaprav razumljivo :lol: eto, predstavljeni boste do "spodnjih gat" - ziher :!: :lol: (malo za šalo - malo za res) :twisted:
Uporabniški avatar
Matej B.
Prispevkov: 1138
Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
GE: Ptuj / Tržec
Kraj: Ptuj - Tržec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matej B. »

Kaj pa kakšen članek o forum pikniku?? Je že ali še bo. Vsekakor mora bit, malce za promocijo teh internetnih strani.
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Smernica za Občne zbore in Skupščine: revija "Gasilec"
V letu 2002 smo veliko naporov vložili v izboljšanje naše revije "Gasilec". Formirano je bilo uredništvo, ki je velik povdarek namenilo strokovni vsebini revije, zato upamo, da vam je takšna kot je sedaj, bolj všeč. Prizadevati si moramo, da naklado iz sedanjih 12.000 izvodov povečamo na 18.000 izvodov mesečno. Priporočilo predsedstva GZS je, da naj bi vsako PGD imelo naročenih vsaj 15 izvodov revije.
(trda bo, teška bo :evil: :roll: )
Uporabniški avatar
Jaka
Prispevkov: 818
Pridružen: 13. Julij 2002, 23:14
Kraj: Podhom

Odgovor Napisal/-a Jaka »

Kako moreš to trditi :cry: . Saj je bila poenotena vsebina objave za "hvala tovariši" in "čestitke našim članom". :cry:
Odgovori