Več listni gasilski koledar 2006

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Koledarji so odlični!
Jaz imam koledarje za Gorenjsko. Javite se mi, kako jih boste prevzeli.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
oča
Prispevkov: 90
Pridružen: 1. December 2002, 20:40
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a oča »

KOT SVA DOGOVORJENA PREVZAMEM ZAME IN LIPE-TA V PONEDELJEK NA SEJI REGIJE. OBLJUBIL SI MI NALEPKE - ORG
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš. WAGGERL
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Milan, jaz tudi na seji regije v ponedeljek....

Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Meni je tudi naš koledar - 2006 zelo všeč 8)...tudi zato, ker na njem ni najti fotke iz gasilskih tekmovanj. :wink: :lol:

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
nejč
Prispevkov: 1204
Pridružen: 31. Januar 2005, 18:07
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nejč »

Tudi jaz že imam koledar :D
Zelo dober je takšen ta pravi operativni BRAVO :!:
Uporabniški avatar
kocko
Prispevkov: 187
Pridružen: 25. Oktober 2005, 21:51
Kraj: Selnica ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kocko »

Kdo ma koledarje v Mariboru in okolici preko. pbb? boš mi ti prneso moj koledar oziroma koledar za mene pa ti bom dal denar :?: :P
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

DaNyeLcHeK napisal/-a:Kdo ma koledarje v Mariboru in okolici preko. pbb? boš mi ti prneso moj koledar oziroma koledar za mene pa ti bom dal denar :?: :P
Pa daj si preberi temo list ali dva nazaj.
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

Drugi dan je za menoj, zaradi nujnih družinskih obveznosti sem danes malo skrajšal pot, le do Postojne.

Lepo dopoldne se je začelo z mojo zamudo in iskanjem gasilskega doma v PO (butelj) :oops: vesel sem bil prijaznosti in veselja gasilcev še posebno dežurnega, ki povedal nekaj zanimivosti. Končno sem spoznal (kontraverznega) Darkota in prišel je Crni iz Ilirske. Na poti proti domu pa me je pričakal še Šumadinac v Logatcu, katerega sem zjutraj zbudil po telefonu :twisted:

Skratka prav lepo je to. Zdej mi je zal ker nisem sel z Krtinco za mehanika.

govoril sem tudi z Mitjo iz NG, zato prosim da mu tisti, ki ste na primorskem in želite, osebno prejeti koledar v NG nujno pošljete ZS. Enako velja tudi za Ajdovščino, čeprav se bom jaz spotoma ustavil tudi tam (da vem koliko vas je za obdarit in abcolat). Na vrsti boste verjetno v nedeljo-18.12.2005.

Dravograd, ne pozabite se pofočkat pri Miranu 70, da ne padete iz vlaka, ki gre iz LJ.
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

tom-tom napisal/-a: govoril sem tudi z Mitjo iz NG, zato prosim da mu tisti, ki ste na primorskem in želite, osebno prejeti koledar v NG nujno pošljete ZS. Enako velja tudi za Ajdovščino, čeprav se bom jaz spotoma ustavil tudi tam (da vem koliko vas je za obdarit in abcolat). Na vrsti boste verjetno v nedeljo-18.12.2005.
.
No v Ajdovščini je pa le en komad in še ta je moj :twisted:
Lahko pa prideš na pijačo :wink: Ja datum ne bi bil slab :P
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
himi
Prispevkov: 471
Pridružen: 8. Maj 2005, 14:37
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a himi »

tom-tom napisal/-a: V petek 9.12.2005 dopoldan bodo šli koledarji na pot:HIMI-Dvorjane
:thankyou: Tako,jaz sem svojo pošiljko dostavil v Dvorjane in razdelil med gasilce. Tudi nekaj naših članov, ki niso na forumu se je odločilo za koledar. To nam pove, da si gasilci želimo, zaslužimo in znamo naredit dober in kvaliteten izdelek. Takšne pohvalne ocene so bile izrečene popolnoma od vseh, ki so koledar ali kupili ali pa samo videli. Koledar sem podaril tudi hišnici in blagajniku pgd Dvorjane ( vsi ki ste bili na DF05 se jih sigurno spominjate, saj sta skrbela da smo dobro jedli in hladno pili ). Za konec samo še tom-tom ala ti vera in hvala =D>
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

No, danes dopoldan, smo tudi v Zasavju dočakali obisk tom-toma s koledarji. Osebno smo jih v zagorskem gasilskem domu prejeli Kosma, Ico, JožeR in BAČO, mislim, da pa je tudi SAKI prišel z manjšo zamudo :) .
Tudi jaz se pridružejem čestitkam tom-tomu za uspeli "podvig" =D> .

LP BAČO :wink:
Priponke
Kosma, BAČO, JožeR in tom-tom s koledarjem GASILCI.ORG
Kosma, BAČO, JožeR in tom-tom s koledarjem GASILCI.ORG
Kosma, Ico, JožeR in tom-tom.
Kosma, Ico, JožeR in tom-tom.
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabniški avatar
Denis
Prispevkov: 853
Pridružen: 11. Avgust 2003, 1:12
Kraj: Vrbje - Spodnja savinjska dolina
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Denis »

Tom-tom za naslednji teden sem videl da imaš pot do koroške in celja pa me zanima približno uro kdaj boš v celju da pridem po dva izvoda ?
Ta hudi PGD VRBJE.
Uporabniški avatar
kosma
Prispevkov: 791
Pridružen: 20. Julij 2004, 18:00
Kraj: Kresnice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kosma »

Tom-Tom še enkrat hvala. Res čudovit kolendar, že visi na steni. =D>
kosma
Uporabniški avatar
Marjetica
moderator
moderator
Prispevkov: 861
Pridružen: 29. Julij 2004, 20:06
Kraj: Hotinja vas-mariborska regija

Odgovor Napisal/-a Marjetica »

tom-tom hvala in =D> za trud in vso delo, da je koledar zagledal luč sveta, res je super :wink:
V hitrosti časa nikar ne pozabite nase in sebi ljube ljudi!!!
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

Če bomo takole nadaljevali se bom kmalu nalezu slave in končal kot presidente ala casa di gzs :lol:

Nič niste naredili narobe lepo je če ste zadovoljni in zadovoljstvo delimo. Koledarja res da nebi bilo verjetno še lep čas če nebi bilo nekaj aktivnih in zagrizenih borcev na eni strani in avtorjev slik na drugi. No slava pa gre tudi oblikovalcu in tiskarju, ane (hvala Igor in Frane :twisted: ).

Ker ne želim nikogar diskvalificirati ali pozabiti pri objavi. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri razpravi (še posebno Andyju) vsem, ki ste za skromen honorar (1 koledar) odstopili fotografije za koledar, tudi hvala tistim, ki niso še bile izbrane pa bodo mogoče prihodnjič. Nenazadnje vsem nam, ki smo naročili koledar in omogočili, da je zadeva vživela.

Ker vem, da bo še nekaj hvale in mogoče kaka graja ker ja koledarja skratka zmanjkalo (zaključena naročila) naj bo to to z željo, da prihodnje leto prebijemo številko 1000, glede vsebine in izvajalca pa prepustimo času čas po praznikih :wink:

Kdor še ni prevzel kledarja naj pohiti, ne pozabite posredovati sporočilo na ZS. Moja pot je čez teden v LJ (sreda, čet, pet) v soboto čez CE v Dravograd, kjer bom poskušal bit od 10:00 do 11:00. Pa tak bodo fantje še vse zvedli. Za celje pa mi prosim pošlite številko gsmja na ZS pa bomo uredil tud tam kak požar iz koledarja.

Kdor ga pa želi prejeti po pošti pa naj ne pozabi (če že ni) mail: koledar2006@gasilci.org z pripisanimi vsemi podatki...

Nasvidenje Zagorje ob Savi!
Priponke
TOM-TOM V ZAGORJU 05.JPG
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Odgovori