Več listni gasilski koledar 2006
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
Meni je tudi naš koledar - 2006 zelo všeč
...tudi zato, ker na njem ni najti fotke iz gasilskih tekmovanj.
lp DC
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Tudi jaz že imam koledar
Zelo dober je takšen ta pravi operativni BRAVO
Zelo dober je takšen ta pravi operativni BRAVO
Nič na suho!
http://www.gasilcidvorjane.com
http://www.gasilcidvorjane.com
Drugi dan je za menoj, zaradi nujnih družinskih obveznosti sem danes malo skrajšal pot, le do Postojne.
Lepo dopoldne se je začelo z mojo zamudo in iskanjem gasilskega doma v PO (butelj)
vesel sem bil prijaznosti in veselja gasilcev še posebno dežurnega, ki povedal nekaj zanimivosti. Končno sem spoznal (kontraverznega) Darkota in prišel je Crni iz Ilirske. Na poti proti domu pa me je pričakal še Šumadinac v Logatcu, katerega sem zjutraj zbudil po telefonu
Skratka prav lepo je to. Zdej mi je zal ker nisem sel z Krtinco za mehanika.
govoril sem tudi z Mitjo iz NG, zato prosim da mu tisti, ki ste na primorskem in želite, osebno prejeti koledar v NG nujno pošljete ZS. Enako velja tudi za Ajdovščino, čeprav se bom jaz spotoma ustavil tudi tam (da vem koliko vas je za obdarit in abcolat). Na vrsti boste verjetno v nedeljo-18.12.2005.
Dravograd, ne pozabite se pofočkat pri Miranu 70, da ne padete iz vlaka, ki gre iz LJ.
Lepo dopoldne se je začelo z mojo zamudo in iskanjem gasilskega doma v PO (butelj)
Skratka prav lepo je to. Zdej mi je zal ker nisem sel z Krtinco za mehanika.
govoril sem tudi z Mitjo iz NG, zato prosim da mu tisti, ki ste na primorskem in želite, osebno prejeti koledar v NG nujno pošljete ZS. Enako velja tudi za Ajdovščino, čeprav se bom jaz spotoma ustavil tudi tam (da vem koliko vas je za obdarit in abcolat). Na vrsti boste verjetno v nedeljo-18.12.2005.
Dravograd, ne pozabite se pofočkat pri Miranu 70, da ne padete iz vlaka, ki gre iz LJ.
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
- gobi
- Prispevkov: 2215
- Pridružen: 14. November 2004, 19:04
- Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
- Kontakt:
No v Ajdovščini je pa le en komad in še ta je mojtom-tom napisal/-a: govoril sem tudi z Mitjo iz NG, zato prosim da mu tisti, ki ste na primorskem in želite, osebno prejeti koledar v NG nujno pošljete ZS. Enako velja tudi za Ajdovščino, čeprav se bom jaz spotoma ustavil tudi tam (da vem koliko vas je za obdarit in abcolat). Na vrsti boste verjetno v nedeljo-18.12.2005.
.
Lahko pa prideš na pijačo
tom-tom napisal/-a: V petek 9.12.2005 dopoldan bodo šli koledarji na pot:HIMI-Dvorjane
No, danes dopoldan, smo tudi v Zasavju dočakali obisk tom-toma s koledarji. Osebno smo jih v zagorskem gasilskem domu prejeli Kosma, Ico, JožeR in BAČO, mislim, da pa je tudi SAKI prišel z manjšo zamudo
.
Tudi jaz se pridružejem čestitkam tom-tomu za uspeli "podvig"
.
LP BAČO
Tudi jaz se pridružejem čestitkam tom-tomu za uspeli "podvig"
LP BAČO
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Če bomo takole nadaljevali se bom kmalu nalezu slave in končal kot presidente ala casa di gzs
Nič niste naredili narobe lepo je če ste zadovoljni in zadovoljstvo delimo. Koledarja res da nebi bilo verjetno še lep čas če nebi bilo nekaj aktivnih in zagrizenih borcev na eni strani in avtorjev slik na drugi. No slava pa gre tudi oblikovalcu in tiskarju, ane (hvala Igor in Frane
).
Ker ne želim nikogar diskvalificirati ali pozabiti pri objavi. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri razpravi (še posebno Andyju) vsem, ki ste za skromen honorar (1 koledar) odstopili fotografije za koledar, tudi hvala tistim, ki niso še bile izbrane pa bodo mogoče prihodnjič. Nenazadnje vsem nam, ki smo naročili koledar in omogočili, da je zadeva vživela.
Ker vem, da bo še nekaj hvale in mogoče kaka graja ker ja koledarja skratka zmanjkalo (zaključena naročila) naj bo to to z željo, da prihodnje leto prebijemo številko 1000, glede vsebine in izvajalca pa prepustimo času čas po praznikih
Kdor še ni prevzel kledarja naj pohiti, ne pozabite posredovati sporočilo na ZS. Moja pot je čez teden v LJ (sreda, čet, pet) v soboto čez CE v Dravograd, kjer bom poskušal bit od 10:00 do 11:00. Pa tak bodo fantje še vse zvedli. Za celje pa mi prosim pošlite številko gsmja na ZS pa bomo uredil tud tam kak požar iz koledarja.
Kdor ga pa želi prejeti po pošti pa naj ne pozabi (če že ni) mail: koledar2006@gasilci.org z pripisanimi vsemi podatki...
Nasvidenje Zagorje ob Savi!
Nič niste naredili narobe lepo je če ste zadovoljni in zadovoljstvo delimo. Koledarja res da nebi bilo verjetno še lep čas če nebi bilo nekaj aktivnih in zagrizenih borcev na eni strani in avtorjev slik na drugi. No slava pa gre tudi oblikovalcu in tiskarju, ane (hvala Igor in Frane
Ker ne želim nikogar diskvalificirati ali pozabiti pri objavi. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri razpravi (še posebno Andyju) vsem, ki ste za skromen honorar (1 koledar) odstopili fotografije za koledar, tudi hvala tistim, ki niso še bile izbrane pa bodo mogoče prihodnjič. Nenazadnje vsem nam, ki smo naročili koledar in omogočili, da je zadeva vživela.
Ker vem, da bo še nekaj hvale in mogoče kaka graja ker ja koledarja skratka zmanjkalo (zaključena naročila) naj bo to to z željo, da prihodnje leto prebijemo številko 1000, glede vsebine in izvajalca pa prepustimo času čas po praznikih
Kdor še ni prevzel kledarja naj pohiti, ne pozabite posredovati sporočilo na ZS. Moja pot je čez teden v LJ (sreda, čet, pet) v soboto čez CE v Dravograd, kjer bom poskušal bit od 10:00 do 11:00. Pa tak bodo fantje še vse zvedli. Za celje pa mi prosim pošlite številko gsmja na ZS pa bomo uredil tud tam kak požar iz koledarja.
Kdor ga pa želi prejeti po pošti pa naj ne pozabi (če že ni) mail: koledar2006@gasilci.org z pripisanimi vsemi podatki...
Nasvidenje Zagorje ob Savi!
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar


