Klavniški odpadki kot nevarna snov!

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
irgolbos
Prispevkov: 160
Pridružen: 15. Marec 2005, 13:33
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a irgolbos »

Vsi klavniški odpadki niso nevarni za zdravje človeka ker če veterinarji sumijo, da je žival okužena z kakršno koli boleznijo se kolje v ločenem prostoru, prav tako se tako zvani klavniški odpadki, ki nastanejo ločijo od ostalih in se zadržijo v karanteni za določen čas!

P.S: Nevarno je samo če slučajno kamijon prevaža kakšne kosti (goveje) pa dobiš v glavo kakšno tri kilogramsko kost! :lol: :lol: :lol:
Slika
Uporabniški avatar
rikli
Prispevkov: 101
Pridružen: 11. December 2005, 19:29
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a rikli »

Se popolnoma strinjam.
z glavo na zabavo
Odgovori