Emergency 4

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

Preberi mojo prvo objavo v tej temi.
Uporabniški avatar
kocko
Prispevkov: 187
Pridružen: 25. Oktober 2005, 21:51
Kraj: Selnica ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kocko »

Igra je zunaj, evo vam nekaj slikic:

Slika

Slika

~ download here <-- samo je torrent!
Lp, Daniel Kotnik
E-Mail: daniel.kotnik@gmail.com
GSM: 031/211-282

Slika

Ce ze nemores narediti nic dobrega, ne naredi nic slabega.
Uporabniški avatar
Martin P.
Prispevkov: 878
Pridružen: 11. Oktober 2004, 22:02
Kraj: Meljski hrib
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Martin P. »

A kar brez linka bi naj to downloadali? :D:D:D
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Sem že večkrat napisal, da povezave do nelegalnih vsebin, na forumu niso dovoljene.
Uporabniški avatar
Martin P.
Prispevkov: 878
Pridružen: 11. Oktober 2004, 22:02
Kraj: Meljski hrib
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Martin P. »

A, pardon, potem pa vem, zakaj ni linka. :oops: Se posipam s pepelom :twisted:!
Tine Žen
Prispevkov: 343
Pridružen: 25. September 2004, 17:41
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tine Žen »

A je kdo že morda naredil sobo, ko se ladija zabije v most in se ta sesuje :?:
Uporabniški avatar
Grega
Prispevkov: 238
Pridružen: 23. Oktober 2002, 0:28
Kraj: Bled-Aerodrom Ljubljana
Kontakt:

em4

Odgovor Napisal/-a Grega »

Ja Tine smo jo že naredili :D
Grega ( 040 738 525 )
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

jaz sem tudi pri tej sobi, pa ne morem nardit :cry:

a mi lahko kdo prosim prevede direktne napotke ki so podani?
kr se mi zdi, da bi mogo se en avto vn potegnit z vode :S, ranjenec mi pa se
sam 1 fali. sam ko jaz ne najdem tega avta ! (oz ce sm si sploh prav prevedo)

a pod desnim stebrom sta 2 avta v vodi ? men potaplac nasmo 1 najde, ceprav se pol zraven "mehurcki" ostanejo? :roll:

drugo sm vse oskrbel, in mislim da sta mi sam 2 umrla (od 18?) en , ter ta ki ga ne njadem
:x


LP
Uporabniški avatar
Grega
Prispevkov: 238
Pridružen: 23. Oktober 2002, 0:28
Kraj: Bled-Aerodrom Ljubljana
Kontakt:

em4

Odgovor Napisal/-a Grega »

V vodi sta najprej dve vozili kasneje se podere še drugi del mostu kjer sta zopet dva vozila v vodi. poleg vozila se utapljata dve osebi katere rešiš z čolnom kasneje pa se pokažeta še dve trupli ujeti ob skalo v vodi v bležini mostu..... to bi moralo biti vse


lp
Grega ( 040 738 525 )
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

ja od onih prvih 2 vozil, mi enega potaplac ne najde, ceprav se vidijo mehurcki kao :evil:

tisti dve trupli sta mornara na ladji ? ker jaz sem jih resil preden se je podrl
drugi del mostu ....

sej pravim , men sam 1 ponesrecenc ostane (spodaj levo kaze) in to ta v drugem avtu :x
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

Evo , zgelda de je bil bug. Da ne bo kdo reko da ne gre brez zrtev !
Vse reso, pa se neko zlato medaljo sm dobo...

Slika

LP
Uporabniški avatar
13-PGD CERKLJE
Prispevkov: 198
Pridružen: 26. April 2005, 16:52
Kraj: Cerklje

Odgovor Napisal/-a 13-PGD CERKLJE »

a to igrate že angleško bverzijo emergency4?



LP!
Slika
__________________________________________
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odgovor Napisal/-a Pero »

ce bi pogledo slikco bi vido da je nemska , na zalost :?
dobovsek
Prispevkov: 81
Pridružen: 31. Julij 2004, 14:51

Odgovor Napisal/-a dobovsek »

Tudi jaz sem končno z download-u to igro, tako da jo tudi že igram pa se je pri tem pojavil prvi problem. Mi lahko nekdo pove, kaj je treba storiti v 3 misiji (nekaj v zvezi z prerodajalci drog je)? Sem šel že kar nekajkrat od začetka pa se mi nikakor ne posreči preden se izteče čas :oops:

Lp, Rok :D
Tine Žen
Prispevkov: 343
Pridružen: 25. September 2004, 17:41
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tine Žen »

dobovsek napisal/-a:Tudi jaz sem končno z download-u to igro, tako da jo tudi že igram pa se je pri tem pojavil prvi problem. Mi lahko nekdo pove, kaj je treba storiti v 3 misiji (nekaj v zvezi z prerodajalci drog je)? Sem šel že kar nekajkrat od začetka pa se mi nikakor ne posreči preden se izteče čas :oops:

Lp, Rok :D
vsa tvoja vozila za rudeč okvir saj boš videl
Odgovori