Emergency 4
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Igra je zunaj, evo vam nekaj slikic:


~ download here <-- samo je torrent!


~ download here <-- samo je torrent!
Lp, Daniel Kotnik
E-Mail: daniel.kotnik@gmail.com
GSM: 031/211-282

Ce ze nemores narediti nic dobrega, ne naredi nic slabega.
E-Mail: daniel.kotnik@gmail.com
GSM: 031/211-282

Ce ze nemores narediti nic dobrega, ne naredi nic slabega.
jaz sem tudi pri tej sobi, pa ne morem nardit
a mi lahko kdo prosim prevede direktne napotke ki so podani?
kr se mi zdi, da bi mogo se en avto vn potegnit z vode :S, ranjenec mi pa se
sam 1 fali. sam ko jaz ne najdem tega avta ! (oz ce sm si sploh prav prevedo)
a pod desnim stebrom sta 2 avta v vodi ? men potaplac nasmo 1 najde, ceprav se pol zraven "mehurcki" ostanejo?
drugo sm vse oskrbel, in mislim da sta mi sam 2 umrla (od 18?) en , ter ta ki ga ne njadem
LP
a mi lahko kdo prosim prevede direktne napotke ki so podani?
kr se mi zdi, da bi mogo se en avto vn potegnit z vode :S, ranjenec mi pa se
sam 1 fali. sam ko jaz ne najdem tega avta ! (oz ce sm si sploh prav prevedo)
a pod desnim stebrom sta 2 avta v vodi ? men potaplac nasmo 1 najde, ceprav se pol zraven "mehurcki" ostanejo?
drugo sm vse oskrbel, in mislim da sta mi sam 2 umrla (od 18?) en , ter ta ki ga ne njadem
LP
em4
V vodi sta najprej dve vozili kasneje se podere še drugi del mostu kjer sta zopet dva vozila v vodi. poleg vozila se utapljata dve osebi katere rešiš z čolnom kasneje pa se pokažeta še dve trupli ujeti ob skalo v vodi v bležini mostu..... to bi moralo biti vse
lp
lp
Grega ( 040 738 525 )
- 13-PGD CERKLJE
- Prispevkov: 198
- Pridružen: 26. April 2005, 16:52
- Kraj: Cerklje
vsa tvoja vozila za rudeč okvir saj boš videldobovsek napisal/-a:Tudi jaz sem končno z download-u to igro, tako da jo tudi že igram pa se je pri tem pojavil prvi problem. Mi lahko nekdo pove, kaj je treba storiti v 3 misiji (nekaj v zvezi z prerodajalci drog je)? Sem šel že kar nekajkrat od začetka pa se mi nikakor ne posreči preden se izteče čas![]()
Lp, Rok



