Bostjan: upoštevati moraš, da nimajo vsa društva telefona v gasilskem domu! Torej tvoja razlaga ne pride v poštev!
Če gledamo s tega stališča, bo morala GZS poskrbeti tudi za računalniško opremo (predvsem strojno). V našem društvu vsak dela vse na svojem računalniku, saj bi drugače društvo moralo kupiti najmanj 3 računalnike.
Se bom jaz še mal na GZS pozanimal, kako napredujejo pogovori s Siolom. Nazadnje sem bil namreč obveščen, da bo dostop urejen prek ADSL linij, in sicer po študentskih cenah!

