OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
- Marko Novak
- moderator

- Prispevkov: 1060
- Pridružen: 4. Marec 2003, 22:59
- Kraj: PGD Zagorje - mesto
- Kontakt:
- Gregor K.
- moderator

- Prispevkov: 3046
- Pridružen: 16. Februar 2003, 13:20
- Kraj: Nekje na poti...
- Kontakt:
Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA
darko napisal/-a:marko!
nE GA SRAT !
tA boljš je bombaž (malo impregniran).
Poleti je v bombažu še ta boljš. Švic na hitro odleti, če bo gorel si upam gasit brez problemov!!!!!!
Darko* bombaž
Smo videli, smo videli...
Darko malo heca, si nisem mogel pomagat
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)
In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...
http://www.facebook.com/pgdokonina
In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...
http://www.facebook.com/pgdokonina
Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA
Še ena zanimiva od včerajšnje ujme.
Gasilec v zaščitni obleki mislim.
Darko
Gasilec v zaščitni obleki mislim.
Darko
Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA
A misliš tega, ki nosi motorko? To je šofer GVMa iz intervencije, ki je motorko polnil z gorivom.
Če pa je žagal pa ne vem. Kolikor vem ni, a nikoli ne veš.
Če pa je žagal pa ne vem. Kolikor vem ni, a nikoli ne veš.