OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Uporabniški avatar
Marko Novak
moderator
moderator
Prispevkov: 1060
Pridružen: 4. Marec 2003, 22:59
Kraj: PGD Zagorje - mesto
Kontakt:

Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA

Odgovor Napisal/-a Marko Novak »

Nikoli nisem dvomil da nimaš prav :D
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabniški avatar
Gregor K.
moderator
moderator
Prispevkov: 3046
Pridružen: 16. Februar 2003, 13:20
Kraj: Nekje na poti...
Kontakt:

Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA

Odgovor Napisal/-a Gregor K. »

darko napisal/-a:marko!
nE GA SRAT !
tA boljš je bombaž (malo impregniran).
Poleti je v bombažu še ta boljš. Švic na hitro odleti, če bo gorel si upam gasit brez problemov!!!!!!
Darko* bombaž

Smo videli, smo videli... :twisted: :lol: :lol: :lol:

Darko malo heca, si nisem mogel pomagat ;)
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)

In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...

http://www.facebook.com/pgdokonina
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA

Odgovor Napisal/-a darko »

Še ena zanimiva od včerajšnje ujme.
Gasilec v zaščitni obleki mislim.
Darko
Priponke
oblekateh.jpg
Uporabniški avatar
Marko Š.
Prispevkov: 212
Pridružen: 5. September 2006, 8:04
GE: Gornja Radgona

Odg: OSEBNA ZAŠČITNA OPREMA

Odgovor Napisal/-a Marko Š. »

A misliš tega, ki nosi motorko? To je šofer GVMa iz intervencije, ki je motorko polnil z gorivom. :)
Če pa je žagal pa ne vem. Kolikor vem ni, a nikoli ne veš.
Odgovori