Reporter X

Nove novice objavljajte v Novicah na prvi strani portala (www.gasilci.org)!
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Reporter X

Odgovor Napisal/-a Oskar »

V Sloveniji je edina televizijska hiša TV 3 , ki se vsake toliko časa ukvarja z gasilsko operativno dejavnostjo. V nedeljo 20.7. 2003 ob 20.50 bo na sporedu nova oddaja iz zanimive serije Reporter X. V svetu so te oddaje kar pogoste . V nekaterih državah so že stalnice in tam je požrtvovalnost gasilcev veliko bolj cenjena kot pri nas.
Zaradi teh dejstev naj ta novica ne zveni kot reklama za TV postajo, ampak povabilo za ogled štirih zanimivih dogodkov posnetih s kamero gasilcev na intervenciji.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
Janez Tratnik
moderator
moderator
Prispevkov: 2740
Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
Kraj: Dobračeva - Žiri
Kontakt:

Re: Reporter X

Odgovor Napisal/-a Janez Tratnik »

Ali je to ona zadeva od poklicnih gasilcev iz MB, ki je bila že 100 krat ponovljena ali so to nove epizode.

Drugače pa je ona oddaja ful zakon.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________
Slika
Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

reporter x

Odgovor Napisal/-a Oskar »

To je nova oddaja in obravnava tri požare in eno tehnično intervencijo. Posnetki so iz PGE Maribor. Ker je producent oddaje iz tega konca (Showtec) pač koristi te posnetke , ki mu jih odstopi direktor enote. Dobro bi bilo obiskat še druge enote , ki beležijo dogodke na kamero. MU bom prenesel to sugestijo.
Ta nova oddaja bo temeljila tudi na izjavah prizadetih in očividcev tako da je bolj zanimiva.
Če ima kdo kaj zanimivega naj pokliče Producenta (Danijel Gorjup, iz Zg. Kungote, žal telefona nimam)
Vsi pa vemo . če nisi v medijih te ni !!!
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Zaklenjeno